Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hasznos dolog a szövetségesein...

Hasznos dolog a szövetségeseinkkel összeveszni, és harmadik világbeli diktátorokhoz törleszkedni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 2. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Okos ember nem rúg bele a barátaiba.
2014. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Milyen szövetségről beszélsz?

Nézd már meg ezt az országot, a nyugat szétlopott, megvett szarért mindent, jah de tudom, az EU adott pénzt játszótérre, az h cukorgyár meg semmi nincs az nem számít, hát hol már, a lényeg, h lehet menni sziggel osztrákba.

Nesze neked szövetség....

2014. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a keleti nyitás hasznos lehet, de nem kellene összeveszni az EU-val, USA-val sem.

Ez a manőverezés sokszor nehéz, de például Németország jól csinálja, elég sikeres, talán az a legjobb ha a magyar külpolitikát hozzájuk igazítjuk.

2014. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

hasznos, persze hogy hasznos...igaz, tízmillió embernek nem, de öt-tíznek igen.


a többinek coki.

2014. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Szövetséges aki degenerált hülye, milyen szövetség az, aki csak kihasznál és megleckéztet hülye!
2014. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az milyen szövetséges aki az ellenséghez dörgölődzik és kiszolgáltatja az Országát ennek az ellenségnek?
2014. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szövetségek érdekek mentén alakulnak. Ha korábbi szövetségeseinkkel már eltérőek az érdekeink, de a harmadik világbeli diktátorokkal egyeznek, akkor igen, hasznos.


(Most egy elképzelt szituációra válaszoltam, függetlenül a hazai politikai élettől.)

2015. ápr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!