Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nemek közti egyenlőség...

A nemek közti egyenlőség miért is lenne olyan rossz?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy mi ezzel a probléma.

Vannak országok, ahol ez működik és nem rossz dolog.


Például nem kellene külön férfi meg női WC,elég lenne egy semleges, így a piszoárokat is száműzni kellene.


A WC-ben pedig nem lenne furcsa helyzet, mivel a nemek képviselői toleránsak lennének egymással.

Ezen segítene az oktatás átalakítása, szabad nevelés bevezetése.


Az óvodától kezdve, nem lenne a nemi sztereotípiákra nevelés, mint most, hanem egyenlő, szabad nevelés lenne.


A tudósok már gőzerővel dolgoznak azon, hogy rájöjjenek, hogyan lehet mesterséges méhet létrehozni, így a férfiak is tudnának gyereket kihordani.

Ez az olyan embereknek is jó lenne, akik férfi testben,de nő belsővel vagy női testben, de férfi belsővel születtek.Ők is teljes életet élhetnének.



2014. dec. 18. 21:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Irigylem a problémáidat.
2014. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem lenne rossz. Csak az emberek nem tudják elviselni a változást. De ez így volt mindig is, viszont szerencsére a változás ennek ellenére is bekövetkezik. :)
2014. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy nekem meg az a nagy álmom, hogy eljussak egy másik égitestre, mondjuk a Holdra, mert érdekes lehet onnan ránézni a Földre.


[link]


Szerintem inkább teperjünk arra, hogy mindenki számára elérhető legyen a holdutazás.

2014. dec. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

"A tudósok már gőzerővel dolgoznak azon, hogy rájöjjenek, hogyan lehet mesterséges méhet létrehozni"


Elsőre azt hittem, valami új méhfajról beszélsz, ami immunisabb és több mézet termel. :)


Jó a régi háziméh is, csak a kapzsi méhészek (tisztelet a kivételnek!) kristálycukorral mérgezik őket télen. Nyáron kipergetik az egész mézen, alig, vagy szinte semmit sem hagynak nekik, télire pedig, hogy éhen ne haljanak, a szervezetükre káros cukrot töltenek a kaptárba. Aztán csodálkoznak, hogy megrövidül a méhek élettartama és ellenállóképessége.


A szélhámosokról nem is szólva, akik a mézet is cukrozva árulják.



Ez fontosabb kérdés, mint a piszoár. Szerintem.

2014. dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Hát szerintem, a világ mostani állásában nem ezzel kellene inkább foglalkozni. Szerintem, az , hogy külön férfi és női WC van az még nem azt jelenti , hogy nincs egyenlőség. Nézd meg az arab országokat, na ott az ahol nincs egyenlőség, és nem a WC miatt elhiheted.
2014. dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

"mindenki számára elérhető legyen a holdutazás."


Mindenki számára elérhető lesz majd, nyugi. Csak nem a te életedben. ;)

2014. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Mert mondjuk egy orbitális liberátor hülyeség, ráadásul a természettel még nem tudtatok megegyezni. :D
2014. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Illetve az , hogy valaki különbséget tesz a nők és férfiak között még nem azt jelenti, hogy sztereotípiákon nevelkedett. Az a helyes ha különbséget teszünk a nemek között, és ezt a különbséget fogadjuk el , és tiszteljük. Az amit te nemi sztereotípiáknak nevezel, szerintem természetes dolog.
2014. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

"Egyáltalán nem lenne rossz. Csak az emberek nem tudják elviselni a változást."


Hát az elmebajt nem mindenki szívleli el, mint amilyen a kérdés témája.

2014. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

"Mindenki számára elérhető lesz majd, nyugi. Csak nem a te életedben. ;)"


:((((

2014. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!