Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok! Most Oroszország,...

Liberálisok! Most Oroszország, Irán, a Moszad, a Fidesz, az MSZP vagy Izrael vagy pontosan ki pénzeli a Jobbikot?

Figyelt kérdés
Itt annyiféle variáció létezik, kíváncsi vagyok most már az "igazságra" is.

2014. dec. 20. 13:50
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
azért Merkel is tesz a perselybe, meg a CIA is meg még lehetne sorolni, ne szűkítsd le ennyire a kört ;)
2014. dec. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

Dehogynem került szóba!


1: MSZP azért, mert majd a Jobbik fogja megakadályozni a Fidesz kétharmadát, és elveszi a Fidesz nemzeti szavazóit.

2: A Fidesz azért, mert azzal fogja megszerezni a kétharmadot, hogy csinál egy radikálisabb szárnyat, akik a Fideszre nem tekintetek nemzeti pártként, csak mint kisebbik rossz a sok közül.

3. Izrael meg a Moszad is került már szóba, nem tudom milyen indíttatásból.

4. Irán azért, mert a Jobbik gazdasági kapcsolatokat szeretne kiépíteni vele.

5. Oroszország hasonló megfontolásból.


A különbség mindössze annyi, hogy a Jobbik folyamatosan a semlegességről és függetlenségről beszél - ebbe magyaráznak bele minden hülyeséget a liberók -, í liberálisok pedig nyíltan vállalnának egy nyugati gyarmati státuszt. :)

2014. dec. 20. 14:58
 13/50 anonim ***** válasza:
10-esnek! Az orosz nem fog megroppanni, csak szeretnétek! Csak figyelj!
2014. dec. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
Kérdező! Egész jól látod a helyzetet!
2014. dec. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
25%

#13

Már megtörtént. Persze gondolom az alucsákós konteósok majd kimagyarázzák a hívőknek, hogy ha egy ország valutájának értéke a felére-harmadára esik vissza, az miért is jó. Meg miért jó megvágni a költségvetést és elkölteni 60 milliárd dollárt válságkezelésre, ami még csak megfékezni sem tudta a folyamatot.

2014. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok liberális, de az oroszok és valamilyen szinten az arabok pénzelik a Jobbikot.
2014. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Utolsó, rendben, de bizonyíték? Mert anélkül ez csak vád.
2014. dec. 20. 16:10
 18/50 anonim ***** válasza:

Te nem veszed észre, hogy a Jobbik hogy nyal nekik és mindenben őket támogatja?


Mi oka lenne erre? Gondolom a nagy jólétre való törekvés az nincs benne, amivel meg lehet magyarázni egy politikai párt vagy mozgalom nyugatpártiságát. Hát akkor? Na?

2014. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:

Bocsi, ez a te személyes véleményed. A nyugat utálja a Jobbikot és viszont. A keleti kapcsolatok mindig is fontos programpontjai voltak a Jobbiknak, és keleten nem utálják őket. Persze, hogy keletre inkább orientálódnának, mint oda, ahol utálják őket.


"Mi oka lenne erre?"


Fentebb írtam.


"Gondolom a nagy jólétre való törekvés az nincs benne, amivel meg lehet magyarázni egy politikai párt vagy mozgalom nyugatpártiságát."


Na igen, valószínűbb, hogy ezek a pártok nyugati pénzeket kapnak, akik ezeken a pártokon keresztül beleszólnak Magyarország belügyeibe. Érdekes, a Jobbikkal kapcsolatban mindig csak vádaskodások és rágalmazások vannak. Te sem tudsz bizonyíték mutatni, csak így gondolod. Remélem, azért nem tartod bizonyítéknak azt, amit leírtál...


"Hát akkor? Na?"


Írtam már.

2014. dec. 20. 16:27
 20/50 anonim ***** válasza:

Jól van akkor, kedves kérdező.

Remélem győz a Jobbikod 4 év múlva és együtt menetelhetsz majd a többiekkel a hős és nagyszerű kelet felé.


Akkor majd megtudjátok, hogy orosz érdekszférában mennyire nem fog beleszólni Moszkva a nemzeti belügyeitekbe, amit most annyira sérelmezel.

2014. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!