Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok! Most Oroszország,...

Liberálisok! Most Oroszország, Irán, a Moszad, a Fidesz, az MSZP vagy Izrael vagy pontosan ki pénzeli a Jobbikot?

Figyelt kérdés
Itt annyiféle variáció létezik, kíváncsi vagyok most már az "igazságra" is.

2014. dec. 20. 13:50
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem szallj le nyugodtan a magas lorol, nem vagy te akkora zseni :)


Mondjuk eleve az hogy Jobbikos vagy, mar azt mutatja hogy nem vagy tul okos.


Ez az egesz ervelesi technika, amit itt eloadsz, bukik mar ket mondat utan, de persze ezt sem veszed eszre.


Bizonyiteknak ott van az a nehany cikk, ami kedvenc Belankrol jelent meg idaig. Ami abban van az mind igaz, ha nem igy lenne, Belank mar reg cafolta volna, sot perelt volna.


Tudsz ilyenrol? Lapul mint xar a fuben.

2014. dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Ez nem magas ló komám. Ti, nagy demokraták elfelejtitek azt a tényt, hogy egy jogállamban a vádnak kell bizonyítania, hogy bűnös vagyok, nem pedig nekem azt, hogy nem vagyok bűnös. Ártatlanság vélelme? Rémlik valami? Persze, egy szennyoldal magánakcióba kezd, kicsit fel is nagyítanak és kitalálnak mindent - szigorúan választások előtt!! - és azok tények, igazak. Nyilván ezért van már eljárás Kovács Béla ellen, mert igazak. Hoppá. Nincsen eljárás..igen, nincsen. Akkor mégsem "tények". :) És ezek ellen tett feljelentést, de ez az "apró" tény ne zavarjon be. Ja, és igen, jobbikos vagyok, de ismerem az ékezeteket. :)
2014. dec. 20. 21:22
 33/50 A kérdező kommentje:

Jujj, valakit csúnyán leégethetett egy jobbikos, ha ilyen hazugságokkal próbálkozol. :)


"höhö, ti teklamaltok jogallam utan, amikor eszmeletlen vagyat ereztek arra hogy egy diktator talpat nyalogassatok?"


Ti magatokból indultok ki. Ti valóban nyugati emberek talpát nyalogatjátok, a szó szoros értelmében. Mi senki talpát nem nyalogatjuk. Míg ti háborúba is sodornátok Magyarországot és a magyar embereket azért, hogy jó pontokat kapjatok a nyugattól, addig a Jobbik egyik (!) oldal mellett sem foglal állást, és semleges, független Magyarországot szeretne. Hoppá.


"Vona maga mondta buszken hogy "Nem vagyunk demokratak"."


Nem is. De ferdítesz te "demokrata", fejezd is be a mondatot. Milyen értelemben nem vagyunk demokraták? :)


"Ti reklamaltok bizonyitas utan, amikor barkit barmikor megvadoltok barmivel, a legnagyobb elmebeteg hulyeseggel is, ha ugy tartja kedvetek?"


Ő ki vádolt meg kit és mivel? :D


"Ha valaki nem ert egyet veletek, akkor arra ujjal mutogattok, hogy idegenszivu, hazaarulo, zsidoberenc, gyikember"


Ti dettó, csak a szokásos sablonszöveget nyomjátok, hogy "antiszemita", "náci", "fasiszta", "bigott" stb. Na mi van, "most a ti modszeretekkel szopatnak benneteket"? :)


"Barkit lejarattok, ha az utatokba kerul, vagy egyszeruen nem szimpatikus, mert abban a gögös tudatban eltek, hogy ti tudjatok egyedul ki a magyar, es mi Magyarorszag erdeke?"


ŐŐŐ megint csak ki járatott le kit és mivel? :D


"Kagebela tevekenysege meg annyira egyertelmu, hogy tenyleg egybites jobbikos droidnak kell lenned, ha meg mindig bizonyitekokert kapalozol."


Aha, akkor miért nincsen eljárás alatt? :D Saját magadat minősíted akkor, amikor gyűlölettől fröcsögve próbálsz valamit beállítani annak, ami valójában nem az. Ha kém, miért nincsen előzetesben? :D

2014. dec. 21. 00:59
 34/50 anonim ***** válasza:

1) A nemzetközi jog nem támogatja, hogy egy ország beavatkiozzon egy másik ország belügyeibe, jogsértésnek tekinti, márpedig, ha pénzeli a másik ország valamelyik politikai pártját, az pontosan ez.


2) Ha egy ország olyasmit tesz, amit a nemzetközi jog jogsértésnek tekint, azt nem szokta hirdetni. Ezért ilyesmirõl bizonyítékhoz csak titkosszolgálati módszerekkel lehet jutni, ilyesmi viszont nekünk, h+étköznapi járókelõknek nem áll rendelkezésünkre, ezért a bizonyítékot illetõen az ismert ténykbõl, nyilatkozatokból levonható kvetkeztetésekre vagyunk utalva.


Oroszország:


1) történelmi elõzmények:

a) 1848 - 49 - leverték a szabadságharcot, miattuk maradtunk az Osztrák - Magyar Monarchiában, végsõ soron miattuk léptünk az 1. vh-ba. Egy független Magyarországban ez fel sem merült volna. Így végül az oroszok húzták a nykunkra trianont. -> nem logikus, hogy egy magyar emiatt szeresse Oroszországot.


b) 1. vh után hazaküldték a hadifogságból azokat, akik vállalták, hogy kommunistaként tesznek-vesznek és abból sem jöttünk ki jól -> emiatt sem elengedhetetlen, hogy egy magyar szeresse Oroszországot.


c) 2. vh után nyakunkra küldték rákosit, elõírták a koncepciós pereket, katonai támaszpontokat rendeztek be, az sem volt annyira hasznos Magyarországnak.


d) leverték az 1956-os forradalmat, nyakunkra ültették Kádárt, elõírták / jóváhagyták a megtorkást, késõbb a fejlõdés mesterséges lassítását a "teljes foglalkoztatottság" érdekében - ettõl sem lett jobb a magyarknak.


2) Jelen és közelmúlt ( legutóbbi év ): nem demokracia, majdhogynem diktatúra, ráadásul olyasmiket tesz / tett, amik nemzetközi jogi értelemben jogsértõk.


3) A közös "üzletek" ( gáz, Paks ) nekik hasznosabbak, mint nekünk.


Következtetés: ha egy magyar párt ezek ellenére támogatja, hogy minél szorosabb kapcsolat Oroszországgal, vagy követendõ páldának tartja a 10 milliós, nyersanyagban szegény Magyarfország számára a 160 milliós, nyersanyagban gazdag Oroszország, az vagy hülye, vagy az oroszok pénzéért teszi. Akinek ennél több bizonyíték kell, az iratkozzon be valamelyik jobb titkosszolgálatba.


Ami a jobbik számára rokonszenves lehet, hogy a jobbik sem támogatja a demokráciát, sõt és Putyin is "cár".


Irán:


1) Nem demokrácia ( választások ide vagy oda ), a Nagyayatollah rangja: "Legfõbb Vezetõ" ( nem teszik hozzá, hogy "vallási", tehát Õ dönt, vagyis egyszemélyi vezetés és nem demokratikus.


2) Élesen szembenáll Izraellel, a mindenkori "Legfõbb Vezetõ" Komeinitõl kezdve leglább egyszer, de általában többször elmondta valamilyen formában, hogy Izrael "el kell távolítani és el is lesz távolítva", ezért Ban ki Moos ENSz fõtitkár az el nem kötelezettek konferenciáján Iránan figyelmeztette is Iránt, hogy nem szerencsés egy nemzetközileg elismert, demokratikus ENSz-tag´+allam elpusztítását szorgalmazni.


A jobbik utálja a zsidókat és szintén Izraelt, ezért dicsérni szokta Iránt.


Következtetés: ellenségem ellensége a barátom, vagyis Irán is támogatja a jobbikot. Bizonyíték: lásd fentebb.


A Moszad, a Fidesz, az MSZP vagy Izrael - marhaság, ezek pont, hogy szemben állnak a jobbikkal, a feltételezés csak igen durva konteohívõkben merülhet fel.


Ja, és mindezekhez még liberálisnak sem kell lenni, elég, ha valaki kiegyensúlyozottan következtet, lehet akár konzervatív is.

Amúgy a valódi konzervatívok sem szeretik a jobbikot, mert a valódi konzervatívok sem szeretik a diktatúrára törekvést.

2014. dec. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

Jav.: "A Moszad, a Fidesz, az MSZP vagy Izrael" - bocsi, a Fidesz véletlenül maradt közöttük, az más tészta.


Hogy pénzeli, azt nem állítanám, mivel "a fiúk" maguk is nagyon szertik a lét, nem szórják, inkább az a valószínû, hogy olykor, ha szükséges, megvesznek néhány jobbikos szavazatot. Szeméolyesen, vagy a párttól.

2014. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

"1) A nemzetközi jog nem támogatja, hogy egy ország beavatkiozzon egy másik ország belügyeibe, jogsértésnek tekinti, márpedig, ha pénzeli a másik ország valamelyik politikai pártját, az pontosan ez."


Ha nem tűnt volna fel, a nagyhatalmaknak a nemzetközi jog nem sokat számít. USA "nap mint nap" kormányokat buktat meg, anarchiát generál stb. Izrael bombákkal akadályozza egy nép mindennapjait. (Megjegyzem, ez vice versa működik)! A pénzelésről pedig: A centers for american progress elég sok pénzzel támogatta Bajnai Gordon Haza és Haladás alapítványát. Ez tény. A Jobbikot hogy pénzelnék az oroszok vagy bárki más NEM tény, csak vádaskodás.


"2) Ha egy ország olyasmit tesz, amit a nemzetközi jog jogsértésnek tekint, azt nem szokta hirdetni. Ezért ilyesmirõl bizonyítékhoz csak titkosszolgálati módszerekkel lehet jutni, ilyesmi viszont nekünk, h+étköznapi járókelõknek nem áll rendelkezésünkre, ezért a bizonyítékot illetõen az ismert ténykbõl, nyilatkozatokból levonható kvetkeztetésekre vagyunk utalva."


Ez így van, viszont a nemzetközi jognak és a titkosszolgálatoknak ismert egy kémekkel kapcsolatos eljárási módszere, amely Kovács Bélát illetően egyáltalán nem érvényesült. Írtam már, az, hogy az AH feljelenti, és kikéri Brüsszeltől a mentelmi jogát meglepően szokatlan a nemzetbiztonsági szakembereknek is! Ugyanis - mint mondták -, egyáltalán nem így működik a dolog, ha "munka" közben kapják el, automatikusan megszűnik a mentelmi jog és kattan a kezén a bilincs. Itt meg feljelentetés, várakozás, miközben az állítólagos kém szabadon mozoghat. Apropó, hogy áll most a hatalmas kém ügye? Ezt arra írtam, hogy sokan még mindig kémnek tartják verdikt nélkül.


"Következtetés: ha egy magyar párt ezek ellenére támogatja, hogy minél szorosabb kapcsolat Oroszországgal, vagy követendõ páldának tartja a 10 milliós, nyersanyagban szegény Magyarfország számára a 160 milliós, nyersanyagban gazdag Oroszország, az vagy hülye, vagy az oroszok pénzéért teszi. Akinek ennél több bizonyíték kell, az iratkozzon be valamelyik jobb titkosszolgálatba."


Értem. Hát igen, levezetted a történelmet, csak azt a nüansznyi tényt hagytad ki, hogy most 2014 van, és 21. század. Nem történelmi sértettségekből kell valakihez gazdasági és politikai értelemben nyitni, hanem érdek alapján. Oroszország egy nagyhatalom. Ha tetszik a libsiknek, ha nem. Amikor mi tartottuk a hátunkat a török ellen Nyugat-Európáért és nálunk fosztogatott a török? Akkor mi volt? Nem hallom ugyanezt meddugi, hogy elhatárolódnál akár emiatt Nyugat-Európától. Vagy, te pénzt kapsz ezért? '56-ról meg annyit, hogy igaz, hogy a szovjetek leverték, de azért az USA is hagyta az egészet. Most akkor menni fog az elhatárolódás tőle?


"Irán:


1) Nem demokrácia ( választások ide vagy oda ), a Nagyayatollah rangja: "Legfõbb Vezetõ" ( nem teszik hozzá, hogy "vallási", tehát Õ dönt, vagyis egyszemélyi vezetés és nem demokratikus.


2) Élesen szembenáll Izraellel, a mindenkori "Legfõbb Vezetõ" Komeinitõl kezdve leglább egyszer, de általában többször elmondta valamilyen formában, hogy Izrael "el kell távolítani és el is lesz távolítva", ezért Ban ki Moos ENSz fõtitkár az el nem kötelezettek konferenciáján Iránan figyelmeztette is Iránt, hogy nem szerencsés egy nemzetközileg elismert, demokratikus ENSz-tag´+allam elpusztítását szorgalmazni.


A jobbik utálja a zsidókat és szintén Izraelt, ezért dicsérni szokta Iránt.


Következtetés: ellenségem ellensége a barátom, vagyis Irán is támogatja a jobbikot. Bizonyíték: lásd fentebb."


Hát igen, ez roppant hiteles, és minden bizonnyal igaz következtetés. A mindenit!


"A Moszad, a Fidesz, az MSZP vagy Izrael - marhaság, ezek pont, hogy szemben állnak a jobbikkal, a feltételezés csak igen durva konteohívõkben merülhet fel."


Ti, hiszen minden héten más keleti ország "pénzeli" a Jobbikot. :)


"Ja, és mindezekhez még liberálisnak sem kell lenni, elég, ha valaki kiegyensúlyozottan következtet, lehet akár konzervatív is.

Amúgy a valódi konzervatívok sem szeretik a jobbikot, mert a valódi konzervatívok sem szeretik a diktatúrára törekvést."


Csakhogy senki nem törekszik diktatúrára, ez a ti agyatokban valóban így van, de normális ember tudja, hogy itt nem lenne a Jobbik diktatúra.


"Hogy pénzeli, azt nem állítanám, mivel "a fiúk" maguk is nagyon szertik a lét, nem szórják, inkább az a valószínû, hogy olykor, ha szükséges, megvesznek néhány jobbikos szavazatot. Szeméolyesen, vagy a párttól."


Ez természetesen minden bizonnyal valószínű. Szinte ordít, hogy ez így van, és erre az egészre történelmi levezetések közepette jöttél rá. Elképesztő!

2014. dec. 22. 17:00
 37/50 anonim ***** válasza:

"USA "nap mint nap" kormányokat buktat meg"

Az elmúlt héten hány kormányt? Melyeket? ( Kérden, mert nekem nincs meg. )


"Izrael bombákkal akadályozza egy nép mindennapjait."

Igazán? Tehát, ha Ian Slota egyszercsak napi rendszerességgel rakétákat lõne Komáromra, Gyöngyösre, Kecskemétre, stb, napi néhány tuzatot, akkor azt követelnéd a kormánytól, hogy nehogymár akadályozza a szlovák nép mindennapjait. Természetesen. igazad van.


"A centers for american progress elég sok pénzzel támogatta Bajnai Gordon Haza és Haladás alapítványát. Ez tény"

Bizonyíték?


"A Jobbikot hogy pénzelnék az oroszok vagy bárki más NEM tény, csak vádaskodás. "

Nem, hanem következetes levezetés eredménye.


"AH feljelenti"

1) Mi köze a kémnek az alkotmányhoz?

2) Az állam ( ügyészség, elhárítás ) akkor tesz valamit, ha érdeke az igazság kiderítése. Mivel a fidesz - ha nem is pénzeli a jobbikot - leglábbis összekacsint vele, nem érdeke.

Viszont ha valakirõl a média azt írja, hogy kém, azzal a becsületébe gázol, megsérti a jóhírnévhez való jogát, megrágalmazza, stb. Mindez olyasmi, ami, ha engem ér, azonnal beperelem az összes olyan médiumot, amelyik ilyet tett. Persze, csak, ha tudom, hogy nem igaz. Ha attól tartok, hogy feketén fehéren bebizonyítják, dokumentálják, akkor hallgatok, mint xar a fûben. Ahogyan K(G)B tette. Szóval nem hiába beszéltél, engem meggyõztél aról, hogy kém.


"levezetted a történelmet"

Nem, csak leírtam. ( Egy radikális magyarnak illene ismernie a mayar szavak jelentéstartalmát, a magyar nyelv szemantikáját. )

A nem túl régi történelmi tapasztalatokBÓL vezettem le az álláspontomat, következtetésemet.


"most 2014 van"

Igen, mégis kb annyi a nyilas, mint 1944-ben ( attól, h nem tudják érvényesíteni ordas eszméiket, még vannak ) és '56-nak még 60 éve sincs.


"Amikor mi tartottuk a hátunkat a török ellen Nyugat-Európáért"

Ezt a marhaságot csak a Sólyom-vallásúak mondogatják de - gyanítom - õk se hiszik el igazán. És - ugye - a török eltávolítását a jobbik intézte, nem ám Nyugat-Európa.

- Ja, moss jut eszembe, igazad van, a szu meg 1945.ben szaadított fel bennünket a Horthy-fasizmus alól, ugye, ezt akartad mondani?


"'56-ról meg annyit, hogy ... az USA is hagyta"

Disznóság! Milyen jó lett volna nekünk, ha ezen a 92 000 négyzetkm-en mérte volna össze erejét a NATO és a Varsói Szerzõdés.


"minden bizonnyal igaz következtetés."

Az bizony, kivált, ha hozzátesszük, hogy Gabika milyen langolva, szikrázó szemekkel lelkesedett a youtube-on az iráni forradalmi gárdáért.


"Ti, hiszen minden héten más keleti ország "pénzeli" a Jobbikot. :) "

Még szerencse, hogy sohasem személyeskecc LoL

Viszont az igaz, hogy miután az arabokat nem említetted, róluk én sem írtam, pedig elég nyilvánvaló. Persze nem mind, de némelyik.


"senki nem törekszik diktatúrára"

Majdnem. Csak Vona ( és szûklebb köre )es Orbán ( és szûkebb köre ). De nyugi, nem gondolom, hogy pusztán a hatalmaskodásért.

Nekik a hatalom nem cél, hanem eszköz, hogy miél több doany kaszálhassanak, azzal, hogy olyan törényeket hoznak, melyek szerint a lopás törvényes, ha õk lopnak.

Ezt csinálja most az Orbánda és ezt akarná, ha sikerülne neki vona.

Nyugi, Téged nem vádollak ilyesmivel, Te egy egyszerû jámbor, naív pártmunkás vagy, aki minden linkséget megesz, ha leöntik radikális nemzetiszínû maszlaggal.


"erre az egészre történelmi levezetések közepette jöttél rá."

Nem, hanem a parlamenti szavazásokat figyelve.


Összefoglalva: ha Te mondod valamire, hogy mindenki tudja, az biztos, hogy tény.

Ha más logikusan levezet valamit, az nevetséges vádaskodás. Legkivált, ha nem tudod, vagy nem akarod követni a levezetést.

Igazad van.

Mgbeszéltük.

2014. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

"Az elmúlt héten hány kormányt? Melyeket? ( Kérden, mert nekem nincs meg. )"


Gondolom ezt a képet ismered: [link]

Amúgy most legutóbb Ukrajnában történt ugyanez, meg hát ugye Szíria is. Ukrajnában a belbiztonsági szolgálat épületén az USA zászlaja leng az ukrán mellett. Szíriában Asad megbuktatásáról pedig nyíltan beszél Obama.


"Igazán? Tehát, ha Ian Slota egyszercsak napi rendszerességgel rakétákat lõne Komáromra, Gyöngyösre, Kecskemétre, stb, napi néhány tuzatot, akkor azt követelnéd a kormánytól, hogy nehogymár akadályozza a szlovák nép mindennapjait. Természetesen. igazad van."


Na igen, az értelmezés sosem tartozott a te erősségeid közé. Mit írtam? "Megjegyzem, ez vice versa működik)!" Nézz utána, mit jelent ez a kifejezés. :)


"Bizonyíték?"


Azon kívül, hogy vehetnéd a fáradtságot, és megnézhetnéd Bajnai Haza és Haladás alapítványának pénzügyi hátterét, tessék, itt egy link:


[link]


MNO, nem kuruc.info! ;)


"Nem, hanem következetes levezetés eredménye."


Ja igen, és amit te zsidó származású - magyarul nem elfogult, áá dehogy -, emberként levezetsz, az nyilván bizonyíték. Itt azért még nem tartunk!


"1) Mi köze a kémnek az alkotmányhoz?"


Hát, igazából csak annyi, hogy az "AH" - Alkotmányvédelmi Hivatal - korábban Nemzetbiztonsági Hivatal (NBH) jelentette fel. Magyarul - csak hogy értsd -, a nemzetbiztonsági hivatal jelentette fel Kovács Bélát.


"2) Az állam ( ügyészség, elhárítás ) akkor tesz valamit, ha érdeke az igazság kiderítése. Mivel a fidesz - ha nem is pénzeli a jobbikot - leglábbis összekacsint vele, nem érdeke.

Viszont ha valakirõl a média azt írja, hogy kém, azzal a becsületébe gázol, megsérti a jóhírnévhez való jogát, megrágalmazza, stb. Mindez olyasmi, ami, ha engem ér, azonnal beperelem az összes olyan médiumot, amelyik ilyet tett. Persze, csak, ha tudom, hogy nem igaz. Ha attól tartok, hogy feketén fehéren bebizonyítják, dokumentálják, akkor hallgatok, mint xar a fûben. Ahogyan K(G)B tette. Szóval nem hiába beszéltél, engem meggyõztél aról, hogy kém."


Függetlenül attól, hogy egyáltalán nem érdekel, hogy te mit gondolsz, nem nagyon figyeltél eléggé. Ugyanis Kovács Béla mindenkit feljelentett, aki megrágalmazta ezzel. Upsz. Ja, és igazából Horváth Szilárd volt egyedül az, aki konkrétan kémügyről beszélt, míg a többi ellenzéki csak feltételes módban. De a Fidesz összekacsint a Jobbikkal. Hát persze. :D


"Nem, csak leírtam. ( Egy radikális magyarnak illene ismernie a mayar szavak jelentéstartalmát, a magyar nyelv szemantikáját. )

A nem túl régi történelmi tapasztalatokBÓL vezettem le az álláspontomat, következtetésemet."


Utánanézhetnél a levezetésnek kifejezés jelentésének, ha már szemantikáról beszélsz. :)


"Igen, mégis kb annyi a nyilas, mint 1944-ben ( attól, h nem tudják érvényesíteni ordas eszméiket, még vannak ) és '56-nak még 60 éve sincs."


Jajj de unalmas ez már. Hol látsz te nyilasokat? Kin van nyilaskeresztes karszalag? Inkább az tűnik ki, hogy holokauszttúlélő van évről-évre egyre több.


"Ezt a marhaságot csak a Sólyom-vallásúak mondogatják de - gyanítom - õk se hiszik el igazán. És - ugye - a török eltávolítását a jobbik intézte, nem ám Nyugat-Európa.

- Ja, moss jut eszembe, igazad van, a szu meg 1945.ben szaadított fel bennünket a Horthy-fasizmus alól, ugye, ezt akartad mondani?"


Ezt történészek kezelik tényként, az, hogy egy analfabéta mit ír, egy dolog. Kicsit segítek az időben. A Jobbik 2003-ban lett párt. A török elnyomás alól Budát pedig 1686-ban szabadították fel. Számolj egy kicsit. A szovjetek pedig nem felszabadítottak, hanem megszálltak minket.


"Disznóság! Milyen jó lett volna nekünk, ha ezen a 92 000 négyzetkm-en mérte volna össze erejét a NATO és a Varsói Szerzõdés."


93 ezer, és nem is a konkrét háború volt itt a lényeg, hanem az USA kétszínűsége.


"Az bizony, kivált, ha hozzátesszük, hogy Gabika milyen langolva, szikrázó szemekkel lelkesedett a youtube-on az iráni forradalmi gárdáért."


Amiről el is mondta, hogy viccnek szánta.


"Még szerencse, hogy sohasem személyeskecc LoL

Viszont az igaz, hogy miután az arabokat nem említetted, róluk én sem írtam, pedig elég nyilvánvaló. Persze nem mind, de némelyik."


Persze, hát nem mind, csak némelyik. Hogyne.


"Majdnem. Csak Vona ( és szûklebb köre )es Orbán ( és szûkebb köre ). De nyugi, nem gondolom, hogy pusztán a hatalmaskodásért.

Nekik a hatalom nem cél, hanem eszköz, hogy miél több doany kaszálhassanak, azzal, hogy olyan törényeket hoznak, melyek szerint a lopás törvényes, ha õk lopnak.

Ezt csinálja most az Orbánda és ezt akarná, ha sikerülne neki vona.

Nyugi, Téged nem vádollak ilyesmivel, Te egy egyszerû jámbor, naív pártmunkás vagy, aki minden linkséget megesz, ha leöntik radikális nemzetiszínû maszlaggal."


Várj, hogy is írtad: "Még szerencse, hogy sohasem személyeskecc LoL"


Mutass egy bizonyítékot arra, hogy Vona vagy a Jobbik többi tagja közpénzt lopott. Addig szintén csak vádaskodsz. Az, hogy a Fideszt folyamatosan összemosod a Jobbikkal pedig inkább szánalmas, szóval erre hadd ne reagáljak!


"Nem, hanem a parlamenti szavazásokat figyelve."


Mely szavazásokat figyelve?


"Összefoglalva: ha Te mondod valamire, hogy mindenki tudja, az biztos, hogy tény.

Ha más logikusan levezet valamit, az nevetséges vádaskodás. Legkivált, ha nem tudod, vagy nem akarod követni a levezetést.

Igazad van.

Mgbeszéltük."


Fentebb még nem levezettél, csak leírtál. Na mindegy. Tudod, a levezetés még nem tesz bizonyítékká semmit. ;)

2014. dec. 23. 11:38
 39/50 A kérdező kommentje:
Németh Szilárd, elnézést.
2014. dec. 23. 18:14
 40/50 anonim ***** válasza:

Az Orbánda lopott. Vona csak szeretne és azt reméli, majd teheti. Azért van szüksége a "hasznos hülyékre" :)


( Magadra ne vedd, tényleg nem akarok személyeskedni ;) )

2014. dec. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!