Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rasszista vagyok hogyha csak...

Rasszista vagyok hogyha csak egyetlen népcsoportot utálok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Rasszista akkor vagy, ha egy másik rasszt utálsz.
2014. dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha egy konkrét embert abból a népcsoportból csak azért elítélsz - anélkül, hogy bármit tudnál róla - mert úgy általában utálod azt a népcsoportot, akkor igen.
2014. dec. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem vagy rasszista, Adolf.
2014. dec. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Kettő lesz az az egy. Ja, nem, három...de ha jobban belegondolok, ott vannak még azok is, meg azokat sem szeretem igazából....najó csak egyet nem utálok. De valójában azok is bunkók. Csak én nem.
2014. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

gondolom itt a Bhutaniakra celzol most a kerdessel, nem?

amugy a masodik jol leirta...

2014. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"anélkül, hogy bármit tudnál róla"


Sok mindent tudok arról a népcsoportról és sok negatív sajátos tapasztalatom van velük.

2014. dec. 23. 11:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Arról a népcsoportról igen, de a konkrét emberről nem. Tehát mondjuk Magyarországon -elnézést kérek az érintettektől- a cigány-magyar konfliktus a legkézenfekvőbb. Tudom hogy rabotlak már ki engem cigányok, nem is egyszer, stb... Ha viszont a Józsi barátom mondja hogy van egy barátja a Pista aki cigány, és a Pistát eleve utálom mert cigány, akkor rasszista vagyok. Ha pedig azt mondom hogy hát jó, jó, létezik becsületes cigány ember is, így nem utálom akkor nem vagyok rasszisza.
2014. dec. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ha egy rassz tagjait általánosítva utálod akkor rasszista vagy

ha pl. a bűnöző cigányokat azért utálod mert cigányok akkor rasszista vagy, ha azért mert bűnöznek akkor nem

2014. dec. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most ha konkrétan egyet utálsz, amit mindenki tud, hogy melyik az akkor csak papírforma szerint vagy az amúgy totál megért szerintem mindenki, nem alaptalan az utálat, csak sajnos pár idióta törvény még őket védi.
2014. dec. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!