Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rasszista vagyok azért, mert...

Rasszista vagyok azért, mert szeretem a hazámat?

Figyelt kérdés
Rasszista vagyok azért, mert nem preferálom azt, ha egy nem európai és egy európai kapcsolatra lépnek? Rasszista vagyok azért, mert a természetből adódóan ösztönösen féltem és védem a saját "törzsemet" és annak leányait? Rasszista vagyok azért, mert aggódok a nemzetem és az emberfajtám jövőjéért? Manapság, ha egy magas pozícióban lévő ember akár csak utalna is arra, hogy Európának nem tesz jót a bevándorlás, pláne nem az európai kultúrának, akkor azt lerasszistáznák, lenáciznák, lefasisztáznák, leszélsőjobboldaliznák, lemondatnák, meghúrcoltatnák és bocsánat kérésre kényszerítenék. Pedig még maga Merkel kancellár(akiről aztán végképp nem lehet elmondani, hogy nemzeti lenne, azt meg főleg nem, hogy konzervatív) is megmondta, hogy a multikulti megbukott. Miért vagyok rasszista, ha a saját érdekeimet, értékeimet, kultúrámat és népemet/"fajomat"(mert ugye már ez a szó is szalonképtelen manapság)/"törzsemet"(csak hogy egy természetbeni szóval éljek) preferálom és azt védelmezem?
2014. júl. 30. 15:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Mert a PC szerint a nemzetközösségeknek nincsenek olyan jogai, mint egy személynek. Tehát a személy jogai nagyobbak a nemzetközösségek jogainál.
2014. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
64%

Ez nem rasszizmus, hanem teljesen természetes, normális dolog.


Aki ezért lerasszistáz, az költözzön el máshova.

2014. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
50%
Akkor vagy rasszista, ha valakit a származása miatt jobbnak vagy rosszabbnak gondolsz.
2014. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem vagy rasszista és tiszteletben tartom a véleményedet. De ha beszólsz az ázsiai barátnőmnek amikor megyünk az utcán, akkor már az leszel.


A négereket egyébként én sem csípem, szóval én is rasszista vagyok bizonyos szempontból.

2014. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem az vagy.
2014. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Nem szeretem, ha megmondják, kivel és mennyire kell toleránsnak lennem. Majd én eldöntöm.
2014. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

na, örülök, hogy többségében normális válaszok jöttek.

Valaki azt írta, hogy akkor vagyok rassszista, ha származás alapján ítélek... nem értette a kérdésemet valószínűleg és nem is érti az egész kérdéskört...

még jó hogy származás alapján ítélek, hisz hogy lehetne másképpen? Hogy írnád körül a négert másképpen, ha nem úgy hogy néger?Szóval ez hülyeség

Én pont azt ecseteltem a kérdésemben, hogy nem preferálom a nem európai(néger,arab,cigány) és az európai(magyar,német,francia,angol stb) közti házasságot,kapcsolatot. Mit nem lehet ezen érteni? Nem egyértelmű, hogy a származásra gondoltam? Szóval én is rasszista vagyok, mert pl nincs ínyemre hogy a lányainkkal négerek és egyebek szórakoznak?

Ez csak annak ment, aki azt írta, hogy ha származás alapján ítélek, akkor vagyok rasszista... Teljesen ellentomndásos, régebben hogy ítélték meg a törzsek egymást? A hajúk színe szerint? Vagy a szemszín szerint? Szóval most a kék szeműek ellen háborúzunk?

NEm inkább a származás alapján?

.....

2014. júl. 30. 15:56
 8/29 anonim ***** válasza:
82%

4#


Nem véletlen.Én sem bírom őket.


A kelet ázsiaiakat kevesen utálják.Vajon miért?

Mert civilizáltak, sokuk civilizáltabb, mint az európaiak, főleg a japánok.

Innovatív népek ők.

Én tisztelem őket, ők alkotnak, építenek.

2014. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
37%

Rasszista vagy, igen.


"Hogy írnád körül a négert másképpen, ha nem úgy hogy néger?"


Úgy hogy milyen ember, milyen végzettsége van, milyen nyelveket beszél, milyen kapcsolata van a családjával, a barátaival, a társadalommal. Ha szerinted valakinek az az elsődleges tulajdonsága, hogy néger, és ez többet elmond róla, mint az, hogy mondjuk becsületes orvos két gyerekkel vagy épp pszichopata és drogdíler, az azért van, mert rasszista vagy. Ha szerinted egy néger és egy fehér kapcsolatában a néger szükségszerűen árt a fehérnek, akkor rasszista vagy. Ha szerinted azzal véded Magyarországot és Európát, hogy egyes embereket meg akarsz fosztani a jogaiktól, akkor nem érted, hogy mi az európai kultúra lényege. És emellett, ha származás alapján fosztanád meg őket a jogaiktól, akkor bizony rasszista vagy, mert ez az, amit a szó jelent.

De ne aggódj, a gonosz liberalizmusban nyugodtan lehetsz rasszista. Csak ne árts más embereknek és akkor mi is békén hagyunk.

2014. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

naaa, utolsó, azért ne szálljon el veled a ló...

a japán technológia is európai alapokon nyugszik, ebben biztos lehetsz. A japán kultúra rengeteg mindent köszönhet az európaiaknak. Pl hallottál arról, hogy a japán lányok európaivá operáltatják a szemüket? Tudod mert nekik ferde..

Volt erről egy cikk valahol, lehet az indexen, nem tudom már.

Szóval nem kell átesni a határon.

Az lehet hogy civilizáltabbak, mint pl a négerek, de korántsem annyira, mint mi. És nem az etnocentrizmus beszél belőlem. Náluk megannyi brutalitás van.

Olvass egy kis történelmet. Tudom, elterjed a japánimádat, már-már szubkultúra lett ez, de azért ez nem helyes.

Vagy ajánlom olvass Max Weber-t, a Protestáns etika és a kapitalizmus szellem, az első oldalon részletezi az európai civilizációt, hogy gyakorlatilag minden innen ered, vagyis a rengeteg minden. Az öreg Európából.

2014. júl. 30. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!