Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te szereted az USA-t?

Te szereted az USA-t?

Figyelt kérdés
Én elég USA ellenes voltam mindig is.Soha nem tetszett az a képmutatás, amivel bort isznak, de vizet prédikálnak...Az, hogy más országok belügyeibe avatkoznak meg 1989 óta "közügy címen" rengeteg háborúba elsőként igyekeztek részt venni...ártatlan emberek ezreit ölték meg.... Azt gondolom, ezek után nem kéne demagóg módon diktatúra jeligével szónokolni...amikor maga usa a legnagyobb akarnok és diktátor. Előbb-utóbb valaki megunja és megtámadja őket...ld. World Trade... Kegyetlenül hangzik, de maguknak keresték a bajt, így nem tudok velük együtt érezni... LMP-s vagyok egyébként...Mielőtt bármi mást rám fognátok...

2014. dec. 23. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Utálom az USA-t
2014. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Az USA nem egy személy,akit szeretni vagy utálni lehet.
2014. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

A külpolitikájukat igen.

Leszokhatnának erről a "mi majd eldöntjük mi a jó""mi majd megmondjuk" rögeszméjükről.


Belül viszont régen nem volt ám olyan rossz Amerika.


Nekem a 60-as évek Amerikája jön be.

Nem volt diktatúra, de túlzott liberalizmus sem,nem volt mindenféle erőltetett faji integráció.

2014. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ha nem mondod, ezt sosem tudjuk meg...

na ... látom...a kérdést értelmezni nem tudó trollok is megjelentek...

akkor az usa politikáját...mert gondolom ezt a politika rovatban nem tudtad értelmezni csekély szellemi képességeddel....más tudta

2014. dec. 23. 21:55
 5/13 A kérdező kommentje:
a 2. játékosnak írtam....
2014. dec. 23. 21:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem szívem csücske.. Egyetértek abban amit leírt a kérdező.. nagyrészt..
2014. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Szánalmat érzek a megvezetett, sötétségben tartott amerikai népek iránt, de sajnálni nem fogom őket!

Szavazóik tespedten meresztik valagukat a fotelben egy romlott világhatalom dicső szavazóiként, amit már ők is tudnak, beletörődve a tehetetlenség képzetébe!

Kormányukat -Republikánusok vagy Demokraták-, (Fidesz vagy Mszp) teljesen hiteltelennek és ellenségesnek tartom!

2014. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Én is utálom az Amerikai Egybesz.rt Államokat
2014. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5%
én csak obamát szeretem. ő nagy arc
2014. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
En kifejezetten utalom,ugy a politikajukat, mint a tarsadalmat, meg az un. "kulturajukat", a leg ellenszenvesebb szamomra, ha belemennek a reszletekbe ket oldalt irhatnek. Semmilyen korulmenyek kozott nem szeretnek ott elni, teljes komolysaghal irom, h ha valasztanom kellene, akkor elobb laknek Ruandaban, akarmilyen gaz is lenne gondolom,mint az USA-ban.
2014. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!