Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a célja a baloldalnak az...

Mi a célja a baloldalnak az állandó hazugságokkal, fizetett tüntetésekkel?

Figyelt kérdés

Amikor államosították a nyugdíjpénzt senki nem tüntetett, amikor meg akarták adóztatni a internet az emberek az utcára vonultak

de kik is ?


A másik azt terjesztik Magyarországon éheznek az emberek, és bizonyítékul a Blahán történt ételosztás fotóját használják.

Megnéztem közelebbről a fotókat hát elég jó húsba lévő jól öltözött emberek álltak sorba valakin puma kabát is volt lehet hogy ez is fizetett megmozdulás volt ???


2014. dec. 25. 07:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%

A Fidesz miért hazudik? Te nem Magyarországon élsz?

NEM a baloldal hazudik, és nem fizetett tüntetők, akik utcára vonulnak. Ez a Fidesz szokása volt és ma is az. Lásd. Birkamenet.

Nagyon sokan éheznek, sokkal többen, mint akik a Blahán várnak ételre. Csak ők nem Pesten laknak.

Egy éhező munkanélkülinek is lehet még régebben vett jó ruhája.

2014. dec. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
48%

Idióta, már a rómaik is vágták, hoyg kenyér és cirkusz kell a népnek, de főleg cirkusz. Előbb lesz forradalom az internet miatt, mint tömeges éhhalál miatt, így működik a nép.


Jah, de nem is a blaha az ország legelmaradottabb régiója.

2014. dec. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%

A jobboldal miért alkalmaz ennyi bérencet,mint te,kérdező?

Inkább ez lenne a logikus kérdés:D

2014. dec. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Tudod nem csak mennyiségi,de minőségi éhezés is létezik.


Bár biztos van aki megelégszik a száraz kenyérrel és vízzel.

2014. dec. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
A másik Viktor karácsonyfás fotója a facen kb 18 ezer embernek tetszett ellenvélemény és kemény kritika volt több mint kétezer (éhező ember akinek még internete is van)!!!
2014. dec. 25. 07:54
 6/27 anonim ***** válasza:
86%

Jaj,hát igen:)

Az internet,mint luxus:))


Az is csak a milliomosnak való:DD

Az egyszerű dolgozó ember meg csak egyen és dolgozzon.


Kedves behehemehe....az ember nem arra lett kódolva,hogy egyen is bólogasson....

2014. dec. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fizetett ember nekem sem tetszik pl:az urizálás valamint az sem, hogy Viktor mellettük állt ki ekkora összegeket tisztességesen lehetetlen szerezni.
2014. dec. 25. 08:00
 8/27 anonim ***** válasza:
94%

Képzeld,a mi családunk nem a legalja szint.

Nem minimál bérből élünk,még össze kell szorítani az utóbbi években a hűtőszekrényt.


Eltudom képzelni,hogy sokan éheznek,akik annyiból élnek.

2014. dec. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem csak a milliomosoknak de feltételezem akiknek van internete nem biztos, hogy éhezik szerintem az emberi irigység indult be azok láttán amit a Fideszben egyes emberek csinálnak.
2014. dec. 25. 08:03
 10/27 anonim ***** válasza:
93%

Mint írtam!

Az éhezés nem csak mennyiségi lehet,hanem minőségi is!!


Akinek zsíros kenyérre telik,az igen is éhezik!

A szervezete nem kapja meg a megfelelő dolgokat!

2014. dec. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!