Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Buszon hallottam, hogy I....

Buszon hallottam, hogy I. István politikája hasonlított Adolf Hitler politikájára. Miben?

Figyelt kérdés

Bár ott is hallottam néhány érvet, amik többnyire a vallási alapú népirtást hozták fel kapcsolatnak. De ilyen összevetést még máshol nem halottam. Össze lehet vetni a két politikát?

Ebben tényleg lehet valami, vagy csak összeesküvés elmélet szintű dolog lehet?



2014. dec. 28. 18:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Baromság.Nem kell mindent elhinni amit a buszon két részeg ember kitalál.
2014. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
I. István is autópályákat építettet.
2014. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

"Buszon hallottam"


A legmegbízhatóbb forrás...

2014. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
lehet, h a busz nem a leghitelesebb információforrás?
2014. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

I. István azt írta a fiának szóló tanácsaiban, hogy fogadja be az idegeneket, és bánjon különösen jól velük, kiváltságokaz is adva nekik, mivel így gazdagszik és épül az ország.

Hallottál már ilyesmit Hitlertől vagy Hitlerről?

2014. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

"Buszon hallottam, hogy I. István politikája hasonlított Adolf Hitler politikájára. Miben?"


Mindkettő egy ország élén állt, és mindkettő férfi volt. Ezen kívül nem sok mindenben hasonlítottak.

2014. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom, valami ősmagyarokkal utaztál a buszon, akik nem igazán kedvelik Istvánt a táltosüldözések miatt.


https://www.youtube.com/watch?v=iDJSjdSsGnI

2014. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

Dehogynem volt!

Minkettő nagymamája öregasszony volt...

2014. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem tartom rosszabb forrásnak, vagy hiteltelenebbnek a buszon hallottakat, mint az itt olvasottakat.

Az I. István intelmeit fiához meg is keresem. De ez a fiához írta, ez nem a politikai elvei - nem?


A vallási okból fakadó néptizedelés összehasonlításában van alap? Tényleg irtotta I. István azokat, akik nem voltak keresztények? Ha igen, miért nem hurcolták meg érte? Nem volt túlélő kisebbség?

2014. dec. 28. 20:22
 10/22 anonim ***** válasza:
26%

# 9


Túl kéne már lépni azon,hogy Szent István több százezer magyart irtott ki,mert ez nem igaz.Aljas rágalom.

2014. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!