Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legnagyobb maffia az állam?

A legnagyobb maffia az állam?

Figyelt kérdés

2014. dec. 29. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Inkabb a katolikus egyhaz
2014. dec. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon jelenleg igen.
2014. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Adó, állam.

Valóban!

2014. dec. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Úgy vettem észre a politikának két színtere van. Az egyik ahol verjük a nyálunkat, és ahol csinálnak valamit.

Lehet itt mondani, hogy akkora diktatúra van, hogy ha a kormány ellen szólsz kirúgnak, de baromi nagy üzletté nőtte ki magát a fideszgyűlölet, nagy kapcsolati hálót alakíthatsz ki azzal, hogy semmi mást nem csinálsz csak hangzatos hülyeségekkel bármit csinál a kormány te csak mocskolódj rajta, és ha szerencséd van a kövi kormányban lehetsz csókos az aktuális "maffiában".


Volt egy tanulmány, hogy Obamától egy átlag európai 4-5 kézfogásra van csupán. Mennyibe tellene lespanolni a hatalommal, hogy te is "haver" legyél?


Még egy ilyen gyűlölködő népség szerintem a világon nincs, mint ez a balos-jobbos huzavona, mint itthon.


Amikor egyszerű DÖK-ös voltam az egyetemen olyan emberekkel találkoztam, hogy húha na ők valakik, pedig egyébként ugyan olyanok, mint bárki más. Kicsit azt kell mondanom egyébként, hogy a fideszes közeg kicsit nyitottabb, mint az mszp-s. Nem követelik (vagyis 2-3 éve még nem) meg annyira a nyílt pártszimpátiát ha nagyobb dolgokról volt szó.

Értitek pártszimpátiát... Az érvek meg az ideológia senkit sem érdekelt, csupán az, hogyha valaki kulcsszerepbe akar kerülni belsős legyen. MSZP alatt volt egy kis Orbán tikk vagy nem is tudom. Ha kellett valamiért lobbizni, akkor tuti volt egy félmondat, hogy mert orbánviktorék. Na jó...

Most legalább csak simán megmondják hogy nincspénzna kapjátok be.

2014. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek még az MSZP-nél is rosszabbak,a szemünk láttára lopnak meg bennünket, és ez nemelég nekik még urizálnak is had lássuk hogy milyen fényűző életet élnek a tőlünk ellopott pénzből. sunyi kapzsi banda ez a fideszes banda.
2014. dec. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem maga az állam, sehol sincs lefektetve, hogy az állam ki kell hogy zsigereljen. Viszont az államgépezetet üzemeltető népség a legkártékonyabb bűnözőcsoport, ez nem is kérdés.
2014. dec. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó rájönni. A rendőrség meg a behajtószervezet. A mentőket meg akkor kapod meg használhatóan ha fizetsz a szolgáltatásért különben csak látszatintézkedés jut. Ezzel azt értem hogy pl egy ügyvédet aki tele van pénzzel jobban figyelik többet tesznek érte mint maris néniért. A rendőrség ugyan ez. Ha kirabolták pistát akkor nincs meg a tettes de ha orbán lányának eltűnt a mobilja akkor azták a tek kezd el nyomozni az egész országban.

Szóval ilyen a világ. Ja mielőtt elkezditek hogy pedig a nyugat... ugyan ez.

2014. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát jah, a rendőr nem a rendet hanem a rendszert védi sajna! Kedves 4. válaszoló! Szerinem nem ide illik amit írtál, én nem szimpatizálok egyetlen pártal sem, sőt szerintem nem működőképes a pártdemokrácia! Ja és szerencsére én nem mozgok olyan közegben mint Te és én csak egy halandó vagyok, nem akarok részt a húsos fazékból!
2014. dec. 29. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!