Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Brutális megszorításokra...

Brutális megszorításokra készül a Fidesz? Teljesen leépítik a szociális és jóléti kiadásokat? A kérdést a kormánygyűlés komonista soraiból írtad? A Fidesz miért nem kampányol és vesz ki milliárdokat a szociális jóléti kiadásokból mint a komonisták?

Figyelt kérdés
Most vettem ki a Komonisták kampányát a postaládából!Nagyon szánalmas idézem!" A gazdaság motorjának beindulásával javulni fog a nyugdíjasok helyzete és növekednek a pálya kezdési esélyek is" Kit érdekelnek a nyugdíjasok ők a múlt mi fiatalok meg a jövő! Rájuk nem lehet országot alapozni csak ránk akik dolgozunk!Kell a szavaszatjuk mi? Kis huncut komonisták! Demokráciában élünk még egyenlőre azt és akkor komonistázok le amikor csak akkarok! Akinek nem tetszik? Jelentsen fel rágalmazásért! Kérdem én hogy hogy tervezi az ország motorjának beindítását mikor a most felvett hitelt is elherdáltátok laptopokra, új kormányzati autókra, a felét meg a zsebetekbe! Pontosan hogy nem 13.havi nyugdíjat kellet volna itt osztogatni hanem a minimálbéret emelni.A mama úgyis elosztogatja vagy beteszi a párnája alá aztán majd halva találnak rá a pénzre! Ahova csak megyek MSZP kampányt látok sok sok pénzből a fidesz miért nem kampányol? Gusztustalan ez a FIDESZ! NEM?
2010. febr. 4. 08:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ma 09:32


A Fidesz azért nem folytatja az általad követelt baloldali politikát, mert nem baloldali párt.


Baloldali pártnak ott van az MSZP-Jobbik páros, ha komcsi vagy, szavazz rájuk, ne azon hisztizz, hogy a Fidesz nem olyan, mint ezek.

2010. febr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A Fidesz azért nem folytatja az általad követelt baloldali politikát, mert nem baloldali párt.


Baloldali pártnak ott van az MSZP-Jobbik páros, ha komcsi vagy, szavazz rájuk, ne azon hisztizz, hogy a Fidesz nem olyan, mint ezek.


Te betegesen demagóg vagy!


Mi köze a rászorultság elvén működő szoc ellátásnak a Jobb vagy a baloldalhoz? Ez egy egyszerű gazdasági kérdés.

Ha van a kasszába pénz akkor szélesen lehet támogatni, ha nem, akkor nem a mértéket hanem a kört kell szűkíteni.


Egyszerűen a Fidesz a minden szavazót megszerezni politikájával, már nem képes józanul politizálni.

Ráadásul az alanyi szoc ellátás a homogén vagyoni helyzetű " inkább balos" országokra a jellemző!

2010. febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
komonista? hm?
2010. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

komonista? hm?


Én is meglepődöm sokszor a hülyeségen!

Akadnak akik képtelenek, elválasztani a kommunizmust a szociáldemokráciától, és az imperializmus a kapitalizmustól.

2010. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

09:18-nak!


Ne mond már hogy koplalnak a nyugdíjasok! A nagy szocializmusba talán nem volt munkája? Akkor veszélyes munkakerülő volt! Esetleg utca seprő volt? Akkor megértem ha koplal tanulni kellet volna nem a száját húznia! Az én mamám a Máv-nál volt wc-s néni Tanyán és még is 100.000 Ft a nyugdíja! A nagy Kádár korszak hitelfelvételekor kapott mindenki a közösből! A tanulás meg a nem szeretem volt ezeknek a nyugdíjasoknak, most meg sír a szájuk!

2010. febr. 4. 10:54
 16/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat a 09: 25-nek szólt elnéztem! Tudja az kinek szólt!
2010. febr. 4. 10:55
 17/18 anonim ***** válasza:

régebben azt dolgoztad amit adtak. ha nem akartál éhen halni, akkor mentél és csináltad.

Kizártnak tartom, hogy a nagymamád wc-s néni állásból 100.000 Ft nyugdíjat kap. Vagy jó közel volt a húsos bödönhöz és elintézett magának valami finomat, vagy más van a háttérben amire kap még plusz pénzt. Pl van aki az lehunyt férje után kap pénzt annak a nyugdíjából.


Mellesleg meg nagyon kevés nyugdíjas büszkélkedhet magas nyugdíjjal. A legtöbb a minimálbér felét is épp megkapja, hiába dolgozta ki a belét. szerintem menj vissza legózni.


Jah nem vagyok se fideszes, se mszp-s. főleg 'kommOnista' nem:)

2010. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem kap semmit sem Mamám csak a nyugdíjat! Nem intézett el semmit sem! Aki hülye az meg is érdemli hogy éhen dögöljön hiába dolgozza ki a belét! Nekem semmi fizikai munkát nem kell csinálni és időbeosztásom is nagyon jó még talán legozni is jut időm. Élek mint Marci Hevesen. Aki Buta az meg dolgozza ki a belét mert nincs esze és nem veszik fel másnak csak "rabszolgának" és dobnak neki valamit mint "kutyának a csontot"! Lényeg a lényeg mi középréteg és vidék biztos a fideszt támogatjuk! Nem a fidesz keveri a szart hanem az MSzP!!
2010. febr. 4. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!