Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A lakótelepeken általában...

A lakótelepeken általában miért erősebb a baloldal, mint a más típusú lakóterületeken?

Figyelt kérdés
2014. dec. 31. 01:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%
6-os nak hiába magyarázunk, olyan mint ha a lónak imádkoznánk.
2014. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%

Valóban a lakásokat még a szocializmusban extra kedvezményesen osztogatták. Ezek az emberek még mindig benne laknak. Vagy ha már nem ők akkor a gyerekeik, akik abban nőttek fel, hogy bezzeg akkoriban, bezzeg akkor az állam üdültetett, támogatott, mindent adott és ezt most is a szociktól várnák.


Én panelban lakok, mert mást nem volt pénzünk első lakásnak venni, de tényleg ez pl. egy 15 lakásos ház, hát ha 4 lakásban normálisak laknak... A többi vagy a rosszindulatú vénasszony, akit a lakógyűlésen is az érdekel csak, hogy "mikor lehet már hazamenni" mindegy miről van szó milyen fontos; meg a házi alkoholistás családok, meg ahol a házialkoholistás családdal még mindig otthon él a felnőtt gyerek (esetleg annak az élettársa meg annak az előző faszijától született gyereke) aki semmit sem csinál csak sajnálja magát, hogy miért nem oldja meg személyesen orbán viktor (vagy akárki, csak ne neki magának kelljen) az ő gondjait és ad neki lovettát meg meg mindent. Borzasztó. Én régen nem proliztam a panelben élőket, de mióta itt lakok, na azóta én is pontosan tudom, hogy mire értik az emberek a panelprolit. Akinek nem inge az nem veszi magára.

2014. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%

Ilyesmi lakótelepre gondolsz?

[link]


Az ilyenekben lakik a "munkásosztály" vagy, ami megmaradt belőle.

Azt gondolják a kis naivak, hogy az MSZP majd megvédi őket, meg kihangsúlyozza a jogaikat és felemeli őket.

2014. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!