Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire tartják az itteni...

Mennyire tartják az itteni liberálisok fontosnak az ártatlanság vélelmét?

Figyelt kérdés
Szerintem álszent, hogy bizonyos embereknél kivételeznek. Ha valakiről a liberális oldalon merül fel valami, akkor természetesen áll az ártatlanság vélelme, amikor pedig a másik oldalon, akkor azonnal lehet prejudikálni.

2014. dec. 31. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mirol beszelsz? Egy peldat mondj
2014. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kovács Béla esete.
2014. dec. 31. 17:15
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
A "liberálisok" szarnak az ártatlanság vélelmére, ha nem az ő kutyájuk fiáról van szó.
2014. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően ez egy jogintézmény, ami jó esetben a társadalom által elfogadott és elvárt erkölcsi alapokon áll. Olyan társadalmat viszont még senki sem látott szerintem, ahol ezt mindenki egyenként kivétel nélkül ugyanígy gondolná, vagy hogy ne keverjen bele érzelmeket laikusként. A bíróktól és az igazságszolgáltatástól viszont, mivel közintézmények, szigorúan el lehet és el is kell várni az ártatlanság vélelmét.
2014. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az előttem sólónak van igaza. És ezt a kérdést csak liberálisokra "szorítani" erős csúsztatás, mert ez bizony bármelyik oldalon, előfordul. Nem azért veti el valaki az ártatlanság vélelmét, mert liberális. Egyébként ez is általánosítás még a liberálisok között is.


Mindegyik liberálisra rábizonyított tény ez? Na akkor te milyen vagy? ;)

2015. jan. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem gondolod hogy maxigáz KGBelat mosdatni, plane igy?
2015. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na, utolsó a tipikus. És még van, aki azt mondja, hogy csúsztatás a liberálisokra "szorítani". :D
2015. jan. 1. 15:54
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom, mi az a liberális. Csak az a helyzet kedves 59%-os, hogy ti csak liberálisnak hazudjátok magatokat, mert ami Magyarországon létezik liberalizmus, annak köze nincsen a nyugaton létező liberalizmushoz. De mivel kis naivan ti annak tartjátok magatokat, ám legyen. Mellesleg, te vagy olyan buta, mint a bot, mert pontosan igazolod a kérdésben elhangzott dolgokat. Köszönöm, de tényleg. :)
2015. jan. 1. 16:20
 9/11 A kérdező kommentje:

"Mindegyik liberálisra rábizonyított tény ez? Na akkor te milyen vagy? ;)"


Olvasd el még egyszer a kérdést.

2015. jan. 1. 17:23
 10/11 anonim ***** válasza:
A védelem mindenkinek jár, kivéve azoknak, akik másképp gondolkodnak mint ők.
2015. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!