Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ehhez mit szóltok? Egy rendőrt...

Ehhez mit szóltok? Egy rendőrt nem illet meg az ártatlanság vélelme?

Figyelt kérdés

[link]


A két rendőrt azonnal kirúgták. Tényleg oda jutunk, hogy egy koszos (már megbocsássatok, de tegnap mutatták a híradóban és tényleg koszos) cigány szava többet ér egy rendőrénél. És még sokan csodálkoznak, hogy miért nem intézkednek a cigányokkal szemben.

Remélem kiderül az igazság. Ha bűnösök a rendőrök akkor üljenek, de szerintem mindenkit megillet az ártatlanság vélelme, és nem első szóra kirúgni az állásából.


2009. dec. 19. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Sőt, több ízben volt már börtönben...
2009. dec. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ez Magyarisztán kérem... védeni és támogatni kell a szegény elnyomott nehéz sorsú, robotoló kisebbséget, mert ki fog akkor a politikusokra szavazni tavasszal?
2009. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

a hírben sehol nincs, hogy azonnal kirúgták volna őket

a kommentekben is csak annyi, hogy felfüggesztették a szolgálat alól, ami ilyen gyanú esetén természetes


a cigányok után a rendőrök a legprimitívebb emberfaj (tisztelet a kivételnek mindkét kategóriában), úgyhogy én semmin sem csodálkoznék, és nem is vagyok felháborodva

2009. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nincs benn, de tegnap már benn volt a hírekben, hogy kirúgták őket.

Mitagadás, hogy vannak hülyébbnél hülyébb rendőrök, de azért elég abszurdnak tartom hogy két szolgálatban lévő rendőr fejbelő gázpisztollyal egy embert, betuszkolják a csomagtartóba, még kocsikáznak is vele és végül jól megfürdetik a sárba egy tóparton.

2009. dec. 19. 13:56
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Ez lenne a helyes eljárás cigányok esetén.

Amúgy hazudik, ha igazat mond, akkor is hazudik.

2009. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ez a magyar helyzet! Ismerősömet is megverte a kisebbség, a rendőrök meg azt mondták, hogy nem tudnak az üggyel mit csinálni. Mondanom sem kell, hogy azóta az ismerősöm viperával jár-kel.
2009. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

nem kell mindjárt vudubabákat gyártani vérben forgó szemekkel. ha bebizonyosodik, hogy ártatlanok, vissza fogják venni őket, és valszeg vissza is perelhetnek becsületsértés miatt.

de addig MÉG SZÉP hogy nem állhatnak szolgálatba, 50-50% eséllyel arra, hogy bűnösök. hol éltek ti? ez a minimum.

amúgy ha magyar lenne az áldozat, és nem függesztik fel őket, akkor egyből azt kiabálnátok, hogy rendőrállam. mindig van valami bajotok. :)

2009. dec. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bezzeg mikor engem kicsit elkalapált két rendőr és én feljelentést tettem, akkor azt kaptam, hogy a két rendőr szava mellett semmit sem ér az enyém, szóval menjek a búsba.

Kár, hogy nem cigánynak születtem(azért annyira mégse:)

2009. dec. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Abszurdisztánban lakó honfitársaknak ez kérdés? A fideszes fickót verők ellen nem tanúskodó (márpedig ott ő nem magánszemély, hanem rendőr, nyomozást hátráltató) rendőrt felmentették (kormányváltási kampányfogásnak se rossz, szoros együttműködéssel a látszat szoci-párt átmegy full-feketebárányba, a fidesz, mint egyetlen jó nyer, nem véletlen sulykolják mindezeket tényként, mintha készen volna), itt meg azonnal sicc van.

De ezzel szinte az egész ország egyetért, azért nem szólal fel ellene.

2009. dec. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ártatlanság vélelme nem munkaügyi, hanem jogi kategória. És lehet (amit én sem hiszek, de attól még lehet), hogy a cigány mond igazat.
2011. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!