Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem az lenne Magyarország...

Nem az lenne Magyarország érdeke, hogy kimaradjon az USA és Oroszország geopolitikai csatározásából?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 16:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Hogy?
2015. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel, hogy mi Magyarország érdeke?
2015. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy Magyarországnak mi az érdeke. Ugyanis a NATO egyre inkább fegyverkezik, a NATO-tagállamok honvédelmi kiadásai növekednek, és már kb napi szinten hadgyakorlatoznak Oroszország mellett. Nekünk - ha lenne egy fegyveres konfliktus -, az lenne az érdekünk, hogy kimaradjunk belőle. Mégis vannak olyanok, akik előbbre veszik a nyugati parancsokat, mint Magyarország érdekeit.
2015. jan. 1. 16:38
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki masnak is az lenne az erdeke, hogy kimaradjon a fegyveres konfliktusbol, nem csak nekunk.
2015. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nyilván, de az, hogy mondjuk Franciaország vagy Németország háborúzik, és az ottani politikus beleviszik a nemzetüket egy értelmetlen háborúba, az ő bajuk.
2015. jan. 1. 16:43
 6/31 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem alapvetoen gonosz, ha ilyen kerdesekben valaki a sajat orszaganak erdeket nezi. Lasd: az, aki gyilkol erte, mert megette a propagandat. Onnantol, hogy ugy gondolod, hogy szamit barmit az, hogy a te orszagodnak mi az erdeke, onnantol barmire kepes vagy. Lopni, csalni, hazudni, eroszakolni es olni akar. Ugyhogy jobb leszarni szerintem, hogy mi az orszag erdeke :)
2015. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel se ertek egyet. Max nem tudunk sok mindent csinalni ellene, de ettol meg elitelendo.
2015. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

"Szerintem alapvetoen gonosz, ha ilyen kerdesekben valaki a sajat orszaganak erdeket nezi"


Wow, miért, kinek az érdekét kéne nézni mondjuk Magyarországnak? :D

2015. jan. 1. 16:45
 9/31 anonim ***** válasza:
73%

Nem lesz semmilyen háború.

Nem értem, hogy mit paráznak sokan.

2015. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

"Wow, miért, kinek az érdekét kéne nézni mondjuk Magyarországnak? :D"


Ilyen kerdesben mondjuk senkit. Haboruzni nem etikus. Le van szarva, hogy pedig neked elonyos lenne. Nem szabad es kesz.

2015. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!