Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs olyan párt Magyaro...

Bob76xd kérdése:

Miért nincs olyan párt Magyarországon, amit úgy hívnak hogy Magyar Arany Hajnal Párt?

Figyelt kérdés
Ez a párt hasonlít a görög Arany Hajnalra, ez a párt igazi radikális jobboldali párt, nem olyan mint a MIÉP és nem olyan mint a Jobbik. A Jobbikot sokan utálják, mert azt mondják sokan hogy a Jobbikot a zsidók, az irániak és az oroszok pénzelik a Jobbikot. Ha tényleg igaz, hogy a Jobbikot sokan pénzelik, akkor más párt kell Magyarországnak! Én azt mondom hogy legyen Magyar Arany Hajnal Párt Magyarországon. Mit szóltok hozzá ?

2015. jan. 3. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az őrültek a jobbikból váltak ki...ismerek párat. Igazi dilettáns, vicc "párt".
2015. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te azt mondod akkor nosza, tessék megszervezni!
2015. jan. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Volt a választások előtt egy kezdeményezés, Magyar Hajnalnak hívták és úgy éreztem, hogy új lendületet adhatna a politikának. Csak aztán pár hét alatt annyi botrányt sikerült összehozni, hogy végül feloszlott. Kvázi pénznyelőnek készült eredetileg...


Pedig a koncepció valóban nem lenne rossz. Egy valódi szélsőjobboldali párt kéne. A Jobbikot akárhonnan is pénzelik, nem eléggé radikális. 100 évvel ezelőtt minden jobb oldali párt ilyen volt.


Egy két kivétellel egyébként minden pártot külföldről pénzelnek... Kis ország, kis tőke.

2015. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Én azt mondom hogy legyen Magyar Arany Hajnal Párt Magyarországon. Mit szóltok hozzá?"

Engem ugyan hidegen hagy, milyen pártok vannak itthon, de ha erre vágysz, nyugodtan alapítsd meg! A jogszabályok nem tiltják, ha szerencséd van, még szimpatizánsokat is találsz - miért ne?

2015. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Magyar Hajnal egy komolytalan formáció. Talán nem is akarnak sosem nagyok lenni.
2015. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Azért, mert Európában vagyunk és 2015-öt írunk.


...és én még azt hittem, hogy a Jobbiktól nincs jobbra semmi.

2015. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Arany Hajnal egy nevetséges párt. Még a görögök is ostobaságnak tartják.
2015. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Mert hülyeség lenne! Már így is elég szélsőjobbos turulmadaras zoknit hordó "hazafi" van az országban.
2015. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!