Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a legnagyobb probléma ma...

Mi a legnagyobb probléma ma Magyarországon, szerinted?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 18:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Az emberek... Megkeseredett, idióta, nemtörődöm népség vagyunk akik csak háborgunk mindenen de nem teszünk semmit.
2015. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanaz mint már nagyon régóta. Nem tudunk önállóan gondolkodni, várjuk a sült galambot, szidjuk akinek több van, ahelyett, hogy kiszállnánk más gatyájából és a saját életünkből próbálnánk kihozni a maximumot. Mondjuk egy normális kormány sem ártana, hogy ne legyen szélmalomharc, de a jelenlegi felhozatalból ez nem megoldható, szóval visszatérhetünk a saját portára.
2015. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

#3


Azt a videót én már minimum 2010 táján láttam... ne aggódj, nem egy cigány tette fel. Csak Novák Előd meg a DK cigányozásának (Rikárdózása) egy amolyan "kommentárja" :)

-Egyébként igazat adok neked ezek a tetve...khm rejtett erőforrások még középtávon nagy veszélyt jelentenek erre az országra (is).

2015. jan. 5. 18:37
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
a munkanélküliség (aki nincs érintve, nem fogja megérteni, + ez is egy probléma)
2015. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%

Én sokfele jártam már Európában, csak egy helyet láttam, ami minden tekintetben jobb Magyarországnál: Németország.


Magyarországgal egyetlen baj van, hogy alacsonyak a fizetések. Azon kívül az egyik legf**zább hely a világon.

2015. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Életszínvonal esése. Alacsony bérek, munkanélküliség. Ez minden baj forrása.
2015. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
85%
Szerintem a legnagyobb probléma az, hogy mindig másban keressük a hibát, a sajátunkat, sajátjainkat meg nem vesszük észre. Mindig más után akarunk menni, másokat utánozni, majmolni.
2015. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

A kormány.

Az hogy mindenki külföldre vándorol a megélhetés miatt.

A FIDESZ propagandája (rezsicsökkentés)

Stadionok.

Már túlságosan is sok adó.

A sok agymosott aki a FIDESZ-re és az MSZP-re szavaz.

Az hogy a FIDESZ megígérte hogy az euro 300 alatt lesz.

Drága a benzin.

Nincsenek magyar cégek(a kedves MSZP és FIDESZ eladta az összeset).

A kormány barátai és maga a kormány egyre gazdagabb lesz miközben a nép éhezik.

A közbiztonság a béka segge alatt van.

Cigánybűnözés(városra annyira nem igaz, de falun nagyon is igaz, akármennyire próbálja valaki tagadni).

Túl sok segélyt osztanak ki.

Lassan alig lesz magyar Magyarországon.

Nemzeti dohánybolt.

Az hogy a kormány azt mondja hogy 60ezer forintból meg lehet élni.

Magyar gazdaság romokban, vagy már talán nincs is.

2015. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
A korrupt, semerre sem haladó, csak saját zsebét tömő politikai elit. Ennek köszönhetően minden versenyképességünket elvesztjük, romlik a közszolgáltatások színvonala, zuhan az életszínvonal, fogynak az értékteremtő munkahelyek, stb stb.
2015. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Vadkan01 ***** válasza:
79%
Hogy a magyar néppel a politikusai és a nagyhatalmak is kicsesznek, nyilván nem személyes okokból, de tolvaj sem azért lop, hogy kicsesszen veled.
2015. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!