Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetne ilyen a jövő politikája?

Lehetne ilyen a jövő politikája?

Figyelt kérdés

Ma már mindenkinél van okos telefon (legalábbis akik részt vesznek a politikában, hogy szavaznak) egy gombnyomással lehetne tartózkodni, vagy megszavazni egy kritikus vagy vitás törvényjavaslatot NEKÜNK SZAVAZÓKNAK!

2-3 napon belül leadnánk mobilon a szavazatunk, amikor ráérünk és nem lenne a vitának alapja!


Se tüntetés, se elégedetlenség!


Minden biztonsági eszköz adott (pl: mobilos banki ügyintézés stb..)

A viták és érvelések maradnának a politikusoknál...



2015. jan. 6. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert így majd kevesebbet lehet lopni.
2015. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Eleve az ilyen dolgokat nem is érti mindenki, és elégedetlenség akkor is lenne mert az emberek egy része megszavazta, nem szavazta, satöbbi.

2015. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon rossz otlet. A szamitogepes rendszerrel valo szavazas arra valo, hogy a nevtelenseg latszatat keltve lehessen lehallgatni nevvel egyutt az illetot. Ez kulonosen akkor igaz, ha a sajat szamitogeped hasznalod erre a celra, mivel akkor nagyon konnyen azonosithato.


(egy informatikus)

2015. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Épp itt a ideje, hogy ne kelljen félni attól ami mellett kiállunk!

Nem is értem miért a nagy titkolózás egy szavazás körül!

Én mindenkinek elmondtam kire szavazok!


Nem lehet a társadalom felét vagy negyedét, de még töredékét sem egy csoportba véve különböző retorzióknak kitenni, csak mert épp másként szavazott!


De ha valakinek ez egyébként lehetne egy jogos félelme akkor itt a kihívás az informatikusoknak!

2015. jan. 6. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:

"Épp itt a ideje, hogy ne kelljen félni attól ami mellett kiállunk!

Nem is értem miért a nagy titkolózás egy szavazás körül!

Én mindenkinek elmondtam kire szavazok! "


Akkor nem erted a szavazas lenyeget.

2015. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Katasztrofális lenne.

Hozzá nem értők helyett inkább szakemberek kezébe kell adni a döntést, lásd pl Németországban a sötétzöldek atomenergiaellenes hisztije miatt növelni kellett a fosszilis energiahordozókat használó erőművek teljesítményét, mert nem lehetett elég gyorsan bővíteni a megújulókat használó erőműveket.

Ezáltal növelték a CO2 kibocsátást, tehát fordítva sült el a dolog.

2015. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ezáltal növelték a CO2 kibocsátást, tehát fordítva sült el a dolog."


Ahhoz kepest ma mar ok allnak legjobban egesz europaban a megujulo energia tekinteteben, es nagyon gyorsan fejlodnek.

2015. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

....Hozzá nem értők helyett inkább szakemberek kezébe kell adni a döntést,...

****

tehát évente is majmok szavaznak?

2015. jan. 6. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!