Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nagyon nem szeretik...

Akik nagyon nem szeretik Morvai beszólásait, azok talán megértenek valamit?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 6. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem csak túlságosan ragaszkodnak a saját ideológiájukhoz, nem fogják és nem is akarják megérteni az ilyenek krisztina mondanivalóját pedig ő csak az igazságot mondja ki, azokat a kérdéseket amikre mi magyarok 20 éve keressük a választ.

Figyeld meg miután lenyomon a válasz elküldése gombot, rögtön elkezdenek mocskolódni mindig ez szokott lenni.

Sajnos nagy az isten állatkertje, nem is az a baj, alacsony a kerítés!!

2010. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pedig teljesen nyilvánvaló, hogy az Eu már a működéi mechanizmusaival is ki akarja zárni a nem meghatározó nemzeteket a tevékeny együttműködéstől.

Még is hogy reagálhat valaki ilyen esetben ha tenni akar és nem csak nézni hogy a képviselt nemzetét nem képviselheti?

2010. febr. 6. 12:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod én mindig azt vallottam hogy az EU a világ legnagyobb színháza, egy látszatintézmény ami része egy globális világkormány létrehozásának. Most EU holnap Észak-Amerikai Unió lásd: NAFTA ,utána ázsiai unió APEC, végül Afrikai unió. Ezek közül csak az EU működik még önálló államszervezetként, ezekből a "Gazdasági együttműködésekből" lesz egy globális világkormány. Sajnos ez a valóság.
2010. febr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy világ kormány sem lenne nagy baj, ha demokratikus lenne.

Ha nem a látszat lenne a cél és bújtatva, mindig a gazdasági erőfölény domborodna, már az alapszabályokban is ki. Gyakorlatilag az a baj, hogy nem a szindikáció érvényesül hanem egyfajta gazdasági gyarmatosítás.

Sehová nem vezet hisz a gazdagabb országok a szegényebbek kárából húz hasznot, ami a tipikus példa nálunk.

Egyszerűen az Eu nak semmi érdeke nem fűződik ahoz hogy a kelet Eus országoknak erős és önálló gazdasága legyen, hisz akkor nem hogy hasznuk nem lenne hanem még a konkurenciájuk is megjelenne. Nekik nem az az érdekük hogy mi fejlődjünk a saját gazdaságunk révén, hanem hogy fogyasszuk a sz@raikat, és a gazdaságunk csak arra a szintre fejlődjön ami még eltartja az itteni bennszülötteket, de ne nőjön akkorát hogy konkurensekké váljunk. Hogy a gazdaságuk növekedése érdekében, ne a bennszülöttek menjenek hozzájuk dolgozni, hiszen az szociális feszültséget jelent és pénzt igényel a kezelése.

Hanem csak a tőkéjük révén termeltessenek nálunk, az az a haszon az övék, a szociális feszültség és a jövedelmek alacsony mivoltja indukált fenntarthatatlanság költsége meg legyen a mienk!


Kivan ez találva!

2010. febr. 6. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
34%

nézd, én másért nem bírom azt a nőt, és nem is érdekelnek az ő igazságai, amióta láttam hogy miket csinál..


jogi karra járok, ahol elvileg ő is dolgozott/dolgozik, és amikor Földi prof. szóvátette neki hogy az egyetemen nem kéne politizálni (ami szerintem teljesen jogos, mind2 oldal részéről megkövetelem) akkor elkezdett dúrván személyeskedni.. meg zsidózni.. ő lenne az értelmes nemzeti jogvédő? az én szememben nem..

2010. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!