Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, kiket fog támogatn...

Fideszesek, kiket fog támogatni a Fidesz valójában? Mi ad okot hogy ezt feltételezzétek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:

2002-ben 50%-al emelték a közalkalmazottak fizetését pl....

én k.a. vagyok.

2010. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Nézd végig Orbán évértékelőjét, és megkapod a választ!
2010. febr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Még nagyobb nyomorba dönt titeket, ha tényleg úgy folytatja, ahogy eddig!! GONDOLKOZZATOK!
2010. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1998-2002 között én jobban éltem, mint utána. Ennyi.
2010. febr. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Fideszesek. Nem lesz jó világ. Szavazzatok csak, és majd meglátjátok, ennél is lehettek szegényebbek. Sok sikert.
2010. febr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

A FIDESZ testvérpártja az izraeli Likud.

Viktor rendszeresen látogat Izraelbe, rendszeresen előfordul zsinagógákban, részt vesz hanuka ünnepségeken.

Még nem láttam róla képet, hogy keresztény, református, ... templomban lett volna.

Kereszt állításra, májusfa állításra rendszeresen kapja a meghívásokat, de eddig még egyen sem jelent meg.

Remélem sikerült megválaszolnom a kérdést.

2010. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%

tököm tele van a zsidózásotokkal.Mit ártottak nektek?Minden Jobbikos ekkora fasiszta?Amúgy meg kedves kérdező,kire szavazzak,ha nem a Fideszre?MSZP-tönkre vágta az országot

Jobbik-nem mutattak semmit,fasiszták,rasszisták és ezt nyíltan űzik

MDF-Bokros az egyetlen aki megérdemli a parlamentet

SZDSZ-parlamentre nem érdemesek.

2010. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

ma 15:10:

"tököm tele van a zsidózásotokkal."

Senki sem zsidózik. Ezek tények.

A tények pedig TÉNYEK maradnak, mindegy hogy magyarázod.


"Minden Jobbikos ekkora fasiszta?"

Az izraeli Likud párt kemény jobboldali, cionista, azaz célja a zsidó világuralom és a zsidó érdekek mindenek feletti védelme (arabok folyamatos bombázása, civil áldozatok, legyilkolt gyerekek nem érdeklik) ... szóval akkor ki is a fasiszta?

És aki ilyenekkel cimborál, akkor az mi?

2010. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Eddig csak arról hallottam hogy a gazdagokat támogatja a fidesz! Szegények helyzetének változásáról a munkanélküliségről, közbiztonság javításáról egy szót se hallottam tőle!
2010. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

Hagyd rájuk...ezek az idióta kretének azt sem tudják, kik a zsidó, nem többek egy lecserélhető ledeknél.

Korábban engem is felidegesített, de rájöttem, hogy fölösleges. Az ilyen tudatlan ledeket kiszelektálja az élet...kapnak még reálbércsökkenést és gázáremelést! A természet megteszi a dolgát, amit a saját hülyeségükkel fel is gyorsítanak. Nyugi...kiszelektálódnak idővel! Légy türelmes!

2010. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!