Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meglesz a kétharmad?

Meglesz a kétharmad?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 17:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Biztos hogy nem.
2010. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
10%

minek a kétharmada?

ez egy elveszett ksicica neve?

2010. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 dellfil ***** válasza:
32%
Kétharmad! ciciciccc!.... Fidesz!...Fidesz!... ide hozzám!...jó kutya...
2010. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%

Én azért küzdök, hogy meglegyen. De sajnos ez valóban a csoda kategóriájába tartozik.


Hihetetlen az egyetértés a pártok között, ha a Fidesz kétharmadának megakadályozásáról van szó. MDF-SZDSZ-MSZP, de még a Jobbik is arra törekszik, hogy minél több választót vegyen el a Fidesztől. Mindenki a Fideszt pocskondiázza, vádolja, sértegeti. A kampányból még sok van vissza, és a bizonytalanokra sajnos hathat a tudatos agymosás.


Ha minden vádat cáfolni akarnánk, még enni sem mennénk el, hanem egész nap a gépen ülnénk. Tucatszámra születnek naponta a vádak és a félremagyarázások, magukat írónak, újságírónak nevezők szakosodtak mára erre a témára. (Pl. Debreczeni, Gréczy, stb.)

Nem vagyunk könnyű helyzetben. De azért küzdünk! :)

2010. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%

mindenki tegyen érte,hogy meglegyen.

Szebb jövőt a fidesszel.

2010. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%

"Hihetetlen az egyetértés a pártok között, ha a Fidesz kétharmadának megakadályozásáról van szó. MDF-SZDSZ-MSZP, de még a Jobbik is arra törekszik, hogy minél több választót vegyen el a Fidesztől. Mindenki a Fideszt pocskondiázza, vádolja, sértegeti."


Kicsit sem paranoid szöveg. :)

Amúgy nyilván, a Jobbik akart mindenkinek kiosztani egy-egy pofont a jobboldalon, meg az "egy a tábor, egy a zászló" rigmust skandálni. :)

2010. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%
Én eddig reménykedtem a 2/3-ban, de a fidesz semmit nem tesz érte, ha ilyen semmitmondó marad a kampányuk, akkor a választást is bukják el...
2010. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%
Szebb jövőt a Fidesszel Én teszek azért,hogy meglegyen. Ráférne az országra.
2010. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
remélem meglesz a 2\3- ad. A Jobbiknak.
2010. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint is csoda lenne..

engem az érdekelne, h vajon a Jobbik hány fidesz által benyújtott 2/3-os törvényt fog elfogadni... (mert vele együtt már bőven megvan)

2010. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!