Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, a FIDESZ...

Mit gondoltok, a FIDESZ vezető politikusai 2018-ban szedni fogják a sátorfájukat, és sietni fognak külföldre?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik, hogy már nem is érdekli őket az, hogy nyernek-e, ha érdekelné őket nem vezetnének be újabb, ostobábbnál ostobább intézkedéseket. Mintha már csak meg akarnák szedni magukat, és húzni innen.

Ha most néhány hónap után már itt tartanak, nem tudom elképzelni, hogy mi lesz itt négy év múlva (már ha még kormányon maradnak addig).



2015. jan. 13. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
dehogy. sose hagyná itt a pancsoló stadionját
2015. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem egységes a fidesz ebben.


Biztos vannak akik maradni akarnak,mások pedig már tervezik,hogy lelépnek.


Amelyiknek van egy kis esze,az szerintem jobban örülne,ha 2018ban már nem a fidesz nyerne...

2015. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A jelenlegi közvéleménykutatások alapján is a Fideszre szavaznának a legtöbben, ha választások lennének...


Felesleges ma még arról beszélni, hogy mi lesz 2018-ban, 2012-ben is hasonlóan mélyponton volt a Fidesz támogatottsága, hasonló méretű tüntetések voltak, Bajnai, mint messiás lépett színre októberben, diákok voltak az utcákon a tandíj bevezetés ellen tüntetve decemberben, "nem tetszett a rendszer".

2015. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tavasszal már remélem nem lesznek itt
2015. jan. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagyonelkobzás után mehetnek sztem akárhová, de azért a legjobb helyük a börtönben lenne :) minden gyanúsan megtollasodott embert el kell számoltatni, aztán kb 50-100 MFt fölött mindenkinek nyilvános vagyonbevallást kelljen beadnia, így nem lenne érdemes senkinek sem lopni és ügyeskedni
2015. jan. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!