Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP-sek és klónjaik miért...

Az MSZP-sek és klónjaik miért cigányozzák Vityát, amikor ők állítólag a "rasszizmus" és "megbélyegzés" ellen küzdenek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 16:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
Kérlek egy konkrét hírt linkelj, ahol MSZPs vagy klónja (bármit is jelent ez) nyíltan cigányozza Orbitront.
2015. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
2015. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
12%

# 2/2 Időpont ma 16:54


Tehát ha viki azt mondja egy híradóban, hogy azt terjesztik róla, hogy cigány, akkor tutira azt terjesztik róla? :-D Mert szerintem nem. És nem azért mert viki mondja, hanem mert egy politikus...

2015. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

[link]


A képhez kis infó: Régebben Bayer Zsolt egyik írásában a cigányokat vadállatoknak vagy valami olyasmiknek nevezte. Ezt az alkalmat megragadták az MSZP-s nyuggerek, és "burkoltan" cigányozó tüntetésbe kezdtek.

2015. jan. 16. 17:18
 5/20 anonim ***** válasza:
16%
Ez egy random nyugger magánvéleménye. Ha tényleg ebből akarsz valamire általánosítani, az elég gyenge trollkodás. Arra keress hivatkozást, hogy MSZPs (politikus), vagy bármilyen felelős pozícióban lévő ember nyilatkozott volna ilyet. Egyébként rasszizmussal vádolni őket, majd egy rasszizmus ellenes tüntetésről szóló cikket felhozni példaként, elég meredek.
2015. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
57%
Azért cigányozzák, mert kb ennyit tudnak ellene tenni. Ez a legnagyobb érvük. És ezek akarnak kormányozni...
2015. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

MSZP-sek alatt nem a politikusaikra, hanem a szavazóikra gondoltam. Félig-meddig off következik:


Megnéztem a felvételt a Jobbik székháza előtti "tüntetésről", és többnyire nevető, mosolygó, énekelgető, jól szórakozó embereket láttam, ami jól mutatja a valódi "megrökönyödést", amit Novák Előd bejegyzése kiváltott belőlük. Ritka képmutató, álszent módon tudnak ezek viselkedni.



Én láttam már nem egy MSZP-ést / DK-ást, ki önfeledten zsidózott és cigányozott a pártja majálisán.


Volt, amikor Intercity vonaton utaztam és egy nyugdíjas párral szembe szólt a jegyem. Elkezdtünk beszélgetni és valahogy előjött a politika. A végén azt mondta a bácsi, hogy azért szavaz az MSZP-re, mert ha a Fidesz nyer, akkor Orbán elveszi a nyugdíjukat és odaadja a zsidóknak.


Továbbá ismerek pár idős Gyurcsány meg MSZP szimpatizánst. Úgy utálják a cigányokat, hogy ...ahogy ők mondják "meg tudnám őket fúújtani". Ennek ellenére olyanokra szavaznak, akik hajbókolnak a jogaik előtt, mentesíteni akarják az állampolgári kötelezettségek alól meg "én is cigány vagyok táblát" akasztanak a nyakukba. Nem értem a logikát bennük.


Nem csak az ismerősi körömből vagy tapasztalatokból vett példákkal lehet alátámasztani az MSZP-s társaid "rasszista / antiszemita" mivoltát, hanem ballib médiumok, pl a 168 Óra is írt erről. Szerintük nem néhány MSZP-s zsidózik / cigányozik önfeledten, hanem a többségük, akiket a cigányok elriasztanak:


[link]

2015. jan. 16. 18:17
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

Ezektől nem sok értelmet kell várni.


Máskor meg telepofával magyaroznak.

2015. jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ez egy random nyugger magánvéleménye. Ha tényleg ebből akarsz valamire általánosítani, az elég gyenge trollkodás. Arra keress hivatkozást, hogy MSZPs (politikus), vagy bármilyen felelős pozícióban lévő ember nyilatkozott volna ilyet."


Pedig érdemes lenne végignyálaznotok a balhoz húzó oldalacskák kommentjeit is akár.

Tudod a szavazók azért tükrözik milyen lehet egy párt, a jobbos pártoknál pl. ezzel szoktatok jönni, holott igaz a tieitekre is. :)

2015. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%

#7, #9

Ilyen téren nem élek megkülönböztetéssel: mindenkit hülyének nézek, aki zsidózással és cigányozással próbálja levezetni a benne összegyűlt frusztrációt. Más kérdés, hogy az egyik párt szimpatizánsai között ez az arány 1%, a másikéban 90%. Örülök, hogy megtaláltátok az 1%ot, és most arra veritek, hogy "nálatok is vannak olyan hülyék, mint mi vagyunk, HAHAHA". 10/10

2015. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!