Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ hozzáálása a külföldi...

Güris kérdése:

A FIDESZ hozzáálása a külföldi menekültekkel, bevándorlókkal kapcsolatba, nem okozhat problémát, a Magyar gazdasági menekülteknek?

Figyelt kérdés
Akik külföldi munkába menekülnek a szegénység elöl,rácseszhetnek,ha a (munkást)befogadó ország bevadul,és ugyan azt teszi,amit a mi Orbánunk hirdet,hát ezzel a MAGYART szivatja meg,hálábol a sok behozott,és itt elköltött valutáért.Mi ennek az értelme?
2015. jan. 16. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Orbán az EU-n kívül érkező bevándorlókra célzott.
2015. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
A magyarok külföldre nem élősködni mennek, hanem dolgozni. Értelemszerűen így nem fogja őket hátrány érni.
2015. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
A bevándorlók terén Orbánnak igaza van, senkit nem kéne beengedni Európába, legyen az gazdasági, vagy akármilyen menekült. Így sem tudnak a sok menekült státuszú emberrel mit kezdeni, csak bűnöznek, bandáznak, rabolnak, ráadásul menekültnek álcázott terroristák is vannak közöttük. Bűnözőket meg nem kéne importálni sehonnan. Franciaország, Belgium, Hollandia, Olaszország, Anglia és Svédország is jobban tenné, ha bezárnák a határaikat, hogy ne legyen több bevándorló. Vélhetően Franciaország fog lépni, mert vagy Sárközy lesz az elnök, vagy Le Pen. Az előbbi kis mértékben, míg az utóbbi nagyon nagy mértékben korlátozná a bevándorlást. Én Le Pen-nek szurkolok. Remélem észhez tér Európa addig, amíg nem késő.
2015. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Remélem, hogy problémát fog okozni a mi disszidenseinknek is. Egyébként szerintem Orbán célja is eleve ez.
2015. jan. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindeközben viktátorunk pénzért ad állampolgárságot bárkinek, aki fizet. Touché
2015. jan. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A saját bevándorlóinkal mi sem tudunk mit kezdeni, tudjátok azokkal akik Indiából érkeztek régen. Akkor marhára hiányoznak ide még mindenféle jött ment barbár népek. És Orbán se hinném hogy a Svájcból ide települt nyugdíjasokra gondolt.
2015. jan. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok különösebben FIDESZ-es,és lehet,hogy a nagyjaink közül sokan nem értenek egyet,de én szerencsésnek tartom Orbán eme bevándorlófékezős politikáját.Személy szerint sajnálom,az a sok szerencsétlen önhibájukkon kívül földönfutóvá lett menekültet,de ha 100 emberre csak 1 szadistahajlamu vagy fanatikusvallású ember bekerül az országba,hát ez nagyon rossz,megengedhetetlen.Nem hogy tartok tőlük,hanem félek is.De azért,a drágalátos politikusaink,bizony megválogathatnák a szavaikat,hogy legalább a saját népüknek ne ártsanak az agyatlan nyilatkozataikkal,bár legtöbbször az az érzésem hogy direkt csinálják,vagy tesznek rá.
2015. jan. 18. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!