Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A történelem szak a Pázmányon...

A történelem szak a Pázmányon is "Jobbik-fellegvár"?

Figyelt kérdés
Az ELTE BTK történelem szak híres arról, hogy a Jobbik egyik nagy utánpótlás-képzője. A Pázmányon is ilyen a történelem szak? Történelmet szeretnék tanulni egyetemen, de megmondom őszintén, nem jobbikos környezetben.
2015. jan. 17. 11:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én itt végeztem, szóval belelátok valamennyire.

Személy szerint én Jobbik-szimpatizáns vagyok (nem párttag, vagy ilyesmi, az sose lennék, mert velük sem értek egyet mindenben), és többek között egy zsidó hallgatóval is együtt végeztem. Tehát ez egy marha nagy általánosítás, hogy itt csak jobbikosok vannak.

Amúgy engem az lep meg, hogy az ELTE-n a Jobbik bázisa lenne... Biztos ott is vannak jobboldaliak, de akikkel eddig találkoztam, azok mind Gerő András (elvtárs) fanok voltak és nem tudtak elvonatkoztatni az antiszemitizmustól..

2015. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!