Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az anyaországba költöztem,...

Az anyaországba költöztem, hogyan kezeljem a sértegető és célozgató anyaországiak megjegyzéseit (erdélyi magyar vagyok)?

Figyelt kérdés
Hagyjam, hogy teljesen rám szálljanak a munkatársak(szerintem irigységből) csak azért mert erdélyi magyar vagyok?

2015. jan. 20. 18:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%

Kerüld a romkocsmákat meg a liberális, baloldali klubokat.

Az szemükben mindig is román leszel.


Meg, keress normális munkahelyet, ahol nincs annyi proli.

2015. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
Irigységből? Azért ezt nem hinném..
2015. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%

Azért azt ne hagyd, hogy teljesen a fejedre nőjenek!


Amúgy sajnos ez divat, főleg a "felvilágosult, toleráns" prolik körében a leggyakoribb.

Egyébként nem "irigységből", hanem inkább lenézésből mocskolják a határon túliakat is pl., meg azt hiszik elveszitek a munkát, pénzt, egyebet, szóval ne sok értelemre számíts!

2015. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Aki szerencsés,annak irigyei vannak, aki nem, annak sajnálói.
2015. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
23%
Talán azért, mert egy itthoni embertől vetted el a munkahelyet? Ez nem írigység, de Magyarországon alig lehet munkát találni.
2015. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

"Irigységből? Azért ezt nem hinném.."


Akkor mi okból viselkedhetnek így(tesznek célozgató, néha rosszízű megjegyzéseket az előző erdélyi élethelyzetemre vonatkozóan) egyesek, ha megtudják, hogy erdélyi származású vagyok? Ők olyan tiszta lelkűek és vérűek, hogy simán szurkapiszkálhatnak ezért mert én jöttem onnan, ide becsülettel élni és dolgozni?

2015. jan. 20. 19:10
 7/24 anonim ***** válasza:

"Akkor mi okból viselkedhetnek így...?"


Bunkóságból, parasztságból.. Ne foglalkozz vele.

2015. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Nyugodj meg ez szerencsére még(:() nem általános.

Sajnos pont olyan munkahelyed van ahol ilyen "viccesek" a munkatársaid.Ne foglalkozz velük csak amennyire munka szempontból szükséges.

2015. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezek új anyaországi tapasztalatok, a számomra. Mikor úgy döntöttem, hogy eljövök és megpróbálom itt akkor otthon(Erdélyben) abban a pillanatban nem gondoltam volna, hogy itthon(az anyaországban) ilyen (néha cikiző) tapasztalatokkal fogok gazdagodni csak azért m mert otthonról jöttem itthonra.
2015. jan. 20. 19:18
 10/24 A kérdező kommentje:
Addig is próbálok a munkára koncentrálni és képességeim legjavát adni és nem odafigyelni az ilyen megjegyzésekre és megnyilvánulásokra, egyesek részéről.
2015. jan. 20. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!