Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem szomorú, hogy...

Szerintetek nem szomorú, hogy Magyarországnak nincs jövője?

Figyelt kérdés
Évente 50 ezer fiatal megy el nyugatra amíg a születendő gyerekek 3/4-e kisebbségi. A kérdés már csak az, hogy meddig marad meg ezen a néven hazánk.

#kilátástalanság #tragédia #szomorú valóság #kihaló ország #das ende
2015. jan. 24. 06:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
Hát szomorú, de ez van. Ez az ország már száz éve haldoklik, de lehet hogy van több is. Nem tudunk kitermelni értelmes vezetőket, nincs koncepció a válságból való kitörésre, csak sodródunk az árral. Egyébként nem azt kell nézni, hogy mennyien mennek el, hanem hogy mennyi emberben van meg a szándék, az meg már bőven milliós nagyságrend.
2015. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2015. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"Évente 50 ezer fiatal megy el nyugatra amíg a születendő gyerekek 3/4-e kisebbségi."


Forrás?

2015. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

@ 10.:


H.lyeség.

Városi iskolákba jártam, bőven tapasztaltam mindegyikben ilyen hozzáállást városi kölykök részéről. Nem mellesleg egy-kettő kivételével egyikben sem volt "cigányvér", pedig nem kevés emberről van szó. Ismeretségi körben ugyanez a helyzet.

Ez a szomorú.

2015. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Ráadásul egy jelentős részük haza is jön vagy fog jönni idővel. "

Na persze, majd Matolcsy csettint egyet és hazajönnek az emberi körülményekből a nyomorba. Lehet, hogy egy Fideszesnek mindegy, hogy 100 ezret vagy 2000 eurót keres-e, és lehiszi Viktornak még azt is, hogy piros a fű.

2015. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#9-es vagyok!

Szombathelyen, a vasi megyeszékhelyen tanulok, és a nem cigány iskolatársak közül is jó páran így állnak hozzá a dolgokhoz. Eleve az osztályomban is vannak ilyenek.

2015. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

# 12


"Az elemző szerint Oroszország törekedni fog arra, hogy Magyarország számára jövedelmező legyen a szorosabbra fűzött kapcsolat, hogy így mentesíthessék a magyar gazdaságot az uniós tagság káros hatásai alól."


LOL. Ezért nem olvasok hidfo.net.ru-t.

Nyilván nem tökéletes az EU, de nehogy már bebeszéljék itt maguknak hogy azért ilyen rossz a magyar gazdaság mert EU-s tagok vagyunk.


Amúgy meg nem is tudom melyik ország gazdasága akart a nemrégiben teljes csődöt mondani... Ja igen, Oroszországé.

2015. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
42%
Itt csak is Orbán kezében a jövő, és én hiszem tudom hogy elhoza a földi paradicsomot, nyugi ő majd rendet tesz.
2017. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!