Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kellene azt gondolnunk,...

Miért kellene azt gondolnunk, hogy Kovács Béla kém?

Figyelt kérdés
Sokan hajtogatják ezen az oldalon, hogy "Kovács Béla márpedig kém", de ezt bármi konkrétum nélkül teszik, csak a "márpedig kém" szöveget ismétlik ebben a témában. Meg egyébként. Általánosságban a Fideszt szemfényvesztők, hazugok gyülekezetének tartják az itteni megmondóemberek, még a kérdésüket sem szabad elhinni, de ebben az ügyben tévedhetetlenek ?
2015. jan. 25. 22:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"A 2-es jól írja, hiába pontozzák le a nagy jobberek.

Nem mellesleg, a fasziról már a feje alapján meg lehet állapítani, hogy orosz."


Mélyen tisztelt antijobber barátom!


Midőn a faji megkülönböztetés szóba kerül, foggal körömmel ragaszkodni szoktatok ahhoz, hogy magyar gén és magyar rasszjegyek nem léteznek, mint ahogyan zsidó gének és rasszjegyek sem!

Földhöz szoktátok verni magatokat, hogy a származását, faji hovatartozását egyetlen embernek sem lehet megállapítani külső jegyek alapján!


Most hirtelen meg lehet? :D

2015. jan. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Körmendi Mátyás ***** válasza:
Nem tudom miről beszélsz 11-es, én nem szoktam ilyesmit csinálni. Én elismerem, hogy léteznek rasszjegyek.
2015. jan. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

""Ez az ember menni, beszélni nem tud, nem hogy kémkedni.""


Ahhoz képest, hogy szerinted még menni sem tud elég jelentős vagyonra tett szert és a jobbikott támogatta több 10 millióval.


Ezért is próbál "falazni" a jobbik.



[link]

2015. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

1. index nem hiteles forrás

2. legalább a saját magad által belinket cikket olvasnád végig. A cikkben "több millió forint" szerepel, de te több tízmilliót írsz. Nagyságrendnyi különbség.

3. "emlékezett vissza erre az időszakra egy egykor a Jobbikban politizáló forrásunk."


Hát igen, így könnyű. Ez a "nevét elhallgatni kívánó" forrás annyira tipikus. Erre alapozva bármit le lehet írni. Állít valamit, lebegtet, de nem tudja bizonyítani.

2015. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ha ebben az indexes cikkben az "oknyomozó" névtelen forrás alapján jutott volna arra, hogy az egyik izraeli / amerikai állampolgárságú OGY képviselőnk Mosszad vagy szíjájé ügynök, akkor is hinnétek a cikknek vagy egyből röhögnétek rajta ?
2015. jan. 26. 19:09
 16/16 A kérdező kommentje:
Kovács Bélának van egyetemi végzettsége, beszél 4 nyelven, nemzetközi kereskedelmi cégeknél dolgozott, ilyenkor törvényszerű, hogy ne legyenek milliói ?
2015. jan. 26. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!