Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hogyan lehetne...

Szerintetek hogyan lehetne azt elérni hogy minnél többen mennyenek el a JOBBIKra szavazni? "Hogyan lehetneRávenni az embereket hogy ez a végső kiút? "

Figyelt kérdés

Nemszeretném ha olyanokat írnátok hogy:

-Útálom a Jobbikot

-Sehogy

stb...

Bocsi a "durvább" írásért:)

ADJON AZ ISTEN SZEBB JÖVŐT!


2010. febr. 10. 20:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
33%
Végső kiút?! Na ne röhögtess!
2010. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
49%

Ez engem is érdekelne, hiszen ezen vagyok. :)

Leginkább talán úgy, hogy jusson el minél több emberhez a párt őszinte hangja, programja. Persze, csak olyannal lehet megismertetni, aki hagyja, aki nem csak a média mocskolódására támaszkodik és köp a Jobbikra...

2010. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
56%
Jobbikra szavazok, bár több tervükkel nem értek egyet, de ez ennek elég lejárató-kérdés szaga van. Vagy ha nem, akkor elég buta vagy.
2010. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
65%

Hogyan lehetne ravenni az embereket?


1.Eloszor is tanulmanyozd a programjukat.

2.Ezaltal probalj meg higgadtan es erthetoen beszelgetni.

3.Aki ezek utan is legyint rad azzal nem erdemes tovabb foglalkozni.Johet a kovetkezo!

2010. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
63%

Ha házról házra jársz és az embereknek megmondod ,hogy ha a jobbikra szavazol kapsz 500 forintot.Én tuti a jobbikra szavaznék ha a pártok milliókat nyernek az ügyön akkor én is nyerjek már pár forintot.


Persze előbb elegendő kopogtató cédulát kell szerezni.Ami nembiztos ,hogy olyan egyszerű

2010. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
84%
A demokrácia lényege hogy mindenki szabad akaratából szavazón arra akit a legmegfelelöbbnek talál. NEM SZABAD senkit semmire rávenni.
2010. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
32%

Tanulj meg helyesen írni.

Ami még fontosabb, hogy tolerálni másokat, mások döntéseit. Ami neked kiút, az másnak a vég. Mindenki arra szavaz amire és akire akar, még ha az másoknak, vagy a többségnek nem jó. Ugyanis joguk, jogunk van dönteni erről.

A másik ami konkréten a Jobbikra vonatkozik, hogy a hozzád hasonló erőszakos pártaktivisták miatt nem fognak sokan rájuk szavazni, mert csömört és undort kapnak tőletek. Még amikor énis inogtam hogy Jobbik vagy Fidesz, javarészt emiatt az erőszak hadjárat, és mindenki komcsi hazaáruló, aki nem rájuk szavaz, meg éljen a gárda( kéményseprűk gyülekezete) megszólalások miatt nem feléjük billent a mérleg és már stabilan nem is fog.

Át kéne ezt gondolni, hogy hagyni mindenki hadd emésztgesse a tapasztalatait, satöbbi... Mert egy 87 évesnek ne egy 18 éves pelyhestökű, hormonoktól megzavarodott, unalmában magával semmit kezdeni nem tudó,beállok a gárdába mert az olyan vagány és divatos és olyan hazaszerető dolog.

2010. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
55%
Utolsonak....Ez a Fidesz erossege!500 forint per szavazat.Maradj inkabb a program terjesztesenel!
2010. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
49%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:27


Ha...majdnem meghatodtam...Orulok hogy a Fidesz mellett dontottel.Remelem nem valtoztatod meg a velemenyed.Aki ilyet mond a Gardara hogy kemenyseprok gyulekezete annak a Fidesz stabjaban a helye.

2010. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
54%

nekem nem kell perkálni hogy gondolkozzak és felmérjek.

javasolnám magadnak adj tanácsokat, mert a tolerancia szintend bakker nulla. Sokara nem viszed majd, mert mindeki hülye aki nem azt gondolja amit ti. Nahát, pont erről pofáztam.

Bocsika, hogy elmertem mondani a véleményem :)

akkor inkább nyissatok jobbikos topikot és beszélgessetek együtt, hogy milyen okosak és ügyesek vagytok. Nem kell akkor véleményt kérni.

Gárda? mikor fényes nappal leszúrkálják az embert egy forgalmas helyen? én még sosem láttam gárdistát működésben.

Ja és bocs kórházban melózom, viszont ott láttam egyet s mást, és sosem voltak gárdisták a közelben.

Miről beszélgetünk? Vonulunk egyenruhában és jajj de jó védjük az országot, meg a magyarokat? mondanék pár helyet ahova kimászhatnának járőrözni vagy mit csinálni hogy nagyobb legyen a közbiztonság, mert ezügyben legnagyobb a szájuk, szátok. Nade hideg van és nagy a hó, nyáron meleg... Majd ha látok hazavédőket és korrekt toleráns embereket a Jobbiknál akkor majd rájuk szavazok, de erre annyi az esély mint hogy ti bármikor is elfogadtok majd más véleményeket.

Na pont ti húzzátok szét az országot, gratula

2010. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!