Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 168 cm vagyok,45 kg. Nagyon...

168 cm vagyok,45 kg. Nagyon gyorsan fogyok. Hogy fogyjak le úgy 42 kgra, hogy csak a hasamról és mondjuk a combomról mennyenek le kilók? 16/L

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy anorex liba leszel,inkább sportolj.
2010. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, egyél normálisan és tornázz, neked ennyi elég.
2010. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az istenért, így is kórosan sovány vagy! Semmi nincs a hasadon és a combodon, ennyi kilóval nem lehet! Életveszélyes tovább fogynod!
2010. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
92%
Te normális vagy? 165 cm vahypl 48 kg-val és mindenki mondja hogy vékony vagyok,én magam is tudom és minden erőmmel azon vagyok,hogy hízzak valahogy..te meg fogyni akarsz csak azt nnem tudom honnan meg miből...inkább hízz minimum 10 kg-t.
2010. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
SEHOGY!!! Én 160 cm-hez vagyok ennyi kg, és ígyis mondták már, hogy sovány vagyok. Ne akarj anorexiás lenni! Igazából híznod kéne. Egyél rendesen és sportolj!
2010. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Korházba akarsz kerülni?!

Könyörgöm, az ilyen kérdésekkel már f.sz ki van.... Te és a kis "társaid", ez tényleg komolyan gondoljátok...? B+...-.-"""

2010. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Ne fogyózz, inkább sportolj és egyél rendesen!
2010. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
"CSUPACSONT"! :-))
2010. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszolóknak. Én és a "kis társaim"? Hát nem épp erről van szó. Balettos vagyok, minden nap van 6 tánc órám minimum, + még amit itthon csinálok. De ha meg akarok maradni ennél a szakmánál, akkor valahogy arányosítanom kellene. Nem vagyok anorexiás, mert azért eszem rendesen, amellett, hogy persze figyelek mikor mit eszem és emelett vega vagyok. De még egyszer nagyon szépen köszönöm!
2010. okt. 13. 20:18
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

én is balerina vagyok, és hasonló cipellőben járok, mint te. [spicc-cipő;)...pacsni... :D hahadeviccesetmondtam]... komolyra fordítva a szót: gondolkodj el az én esetemen... kimaradtam egy esztendőn át a táncból, épp a testsúlyom miatt. [170 cm-hez 42 kg.] eleinte örültek, hogy fogyok, mivel az emelések, kontaktok könnyebbek egy nádszál-kisasszonnyal, mint súlyosabb egyéniségekkel. :b... aztán grahamen elájultam, többször voltam kórházban is. nagyon kiakadt mindenki, hogy mit művelek, s nem csak az egészségemet, hanem egy egész csapat produkcióját teszem tönkre. egyébként, mondta valaki a kurzuson/órán, hogy fogynod kell? mert nékem nem tanácsolták, önként vágtam bele.


apropó... ilyen alacsony testsúlynál biológiailag még rendesen működsz? [menstruáció & egyéb hormonok..., csontritkulás, trallala...] őszintén. (:

nékem elregélheted. ha valaki, akkor én értem/megértem.

2010. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!