Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van itt kevés fideszes...

Miért van itt kevés fideszes (ezen az oldalon)? Nem mernek kommentelni? Vagy tényleg kevesebben vannak, mint ahogy hisszük? Vagy az, hogy inkább öregek, itt meg fiatalok vannak regisztrálva?

Figyelt kérdés
Azt konkrétan tudom, hogy itt igen kevés idősebb ember van (talán 1-2 nyugdíjassal találkoztam, amióta itt vagyok). De többségében 30-40 év alattiak, nyári szünetben sok taknyos gyerekkel, akik között kevesebb lehet a fideszes?

2015. febr. 11. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyáron hogyan lesz taknyos valaki? :S
2015. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért kevesebb a fideszes komment, mert a nem fideszesek élvezik, hogy szidhatják a kormányt.

Arról nyilván senki sem ír, hogy mi miért jó.

Meg sokan nem szeretnek a mindent szidókkal értelmetlen vitákba belemenni, mert úgy sem lehet őket meggyőzni.

Sajnos a politikában sokan elfogultak, szemellenzősek, és ez minden oldalra igaz. Így igazából normális beszélgetés nem nagyon tud kialakulni. Csak az elvakult szidás meg a sok demagógia.

2015. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A Fidesznek csak papíron van 2millió támogatója.
2015. febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiatalok jobbikosok. Nem fideszesek. És itt sok a fiatal.
2015. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2015. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a zene jogdíjas (és mellesleg a kedvencem). Remélem a Fidesz kifizette a jogdíjat ezután a reklám után!!!
2015. febr. 11. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:

mert mindegy kussol mert tudják hogy egy lapra játszanak az mszpvel.

cionizmus jobb és bal keze.

2015. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!