Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet valakinek eltörölni...

Hogy lehet valakinek eltörölni visszamenőlegesen a Fidesz tagságát? Hogy lehet valakinél több milliót érő hamis euró, úgy közben Fidesz tag (volt)? Olyan rendes pártnak tűnt, mindenhol ezt hallottam.

Figyelt kérdés

2015. febr. 12. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Valóban rendes pártnak tűnt?
2015. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Komplikato ***** válasza:

Most őszintén nem szánalmas, hogy 4014 decemberében úgy tudta mindenki emberünk a Fidesz Ifjúsági tagozatának ORSZÁGOS elnöke, erre most "rájöttek", hogy 2012-ben kizárták a pártból (miért is?), de azért kormányrendezvényeken meg külföldi küldöttségekben részt vett? :D

Most meg ezerrel törlik a webről az infókat, miközben mások webcashe meg archiváló oldalakról szedik össze és teszik vissza? :D

2015. febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Komplikato ***** válasza:
Persze 2014 akart lenni, igazán lehetne javítás funkció pár percen belül.
2015. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Utasitásra. Tudod onnan felülröl. Ha kell még megnemszületési bizonyitványt is kiállitanak. Mi az a 2/3-nak?
2015. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem telik el nap hogy ne értesülnénk valamilyen förtelmes fideszes botrányemberről vagy ügyről.

Ez a párt a vezetőjével együtt egy nagy szemétdomb.

2015. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom én nem láttam hogy bilincsbe verve vitték volna el a TV Híradó főműsoridejében. Vagy csak a baloldalra vonatkozik a bilincsbeverési törvény Mo.-n?
2015. febr. 12. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, h "bilincsbeverési törvény".
2015. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!