Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mi a véleményetek...

Jobbikosok! Mi a véleményetek azokról, akik felveszik a zsidó vallást?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik bár nem születtek zsidónak, de betérnek. Szóval "zsidókká lesznek" önszántukból. Őket is gyűlölitek?

2015. febr. 15. 19:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
én jobbik szimpatizáns vagyok, és nem gyűlölöm a zsidókat. izrael politikájával van bajom.
2015. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%

Én nem gyűlölöm a zsidókat.

Izrael politikája a problémás szerintem (a politikája és a felső tízezre, egy mezei izraeli állampolgárral sincs semmi bajon).

2015. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
A bibsi az bibsi a körülmények lényegtelenek.
2015. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

Úgy általánosságban véve nem utálom a zsidókat.

Mindet hülyeség utálni.


Soros György, Kertész Ákos meg a hasonló zsidókat nem bírom csak.


Vannak köztük rendesek is, nem mindegyik ilyen liberális vagy kommunista szörnyeteg.

2015. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Az ég világon semmi baj a zsidókkal se ma vallásokkal, pedig én ateista vagyok. Itt az emberekkel van a baj! Ha valaki zsidó lesz nem lesz rögtön valami kizsigerelő kapzsi. Akinek nagy hatalom van a kezében és egy rohadték, na azt már elítélem!
2015. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 electroman75 ***** válasza:
36%
Azt azért tudd hogy a született zsidók sosem fognak téged egyenrangúnak tartani önmagukkal. Ezt azért kalkuláld bele.
2015. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
24%
Aki felveszi az is tudja mennyire mocskos egy vallás az. Tehát eleve szennyes lelkülete kell, hogy legyen ahhoz, hogy egyáltalán felvegye.
2015. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%
Két egymással ellentétes válasz nem adja ki a 100%-ot hogy a francba lehet ez?
2015. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%

Az első, ami eszembe jut, hogy meg kell válnod a "legnemesebb" testrészed bizonyos részeitől. :D


Csak rajta!

2015. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

Jobbik szimpatizáns vagyok. Semmi bajom a zsidó emberekkel, sem azzal aki annak született, sem azzal, aki fel akarja venni ezt a vallást. Tulajdonképpen még becsülöm is őket, mert ragaszkodnak a hagyományaikhoz. Én is így tennék a helyükben.


A gondom azokkal a hazátlan bitangokkal van, akik számára s zsidóságuk abban nyilvánul meg, hogy tagadják a magyar identitásukat, belerúgnak a magyar jelképekbe, szokásokba, a magyarok érzelmeibe. Persze ezek lusták, nem tanulnak meg ivritül, nem mennek el Izraelbe, ott dolgozni kell, katonáskodni, meleg van, robbantanak a palesztinok stb. Nekik a vallás sem fontos, de szeretnek jól élni, kötött pulóverben, könyvespolcok előtt "odanyilatkozni", blogolni, külföldön panaszkodni a fasiszta magyarokra.

2015. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!