Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Putyin hadat üzent a NATO...

Putyin hadat üzent a NATO tagállamainak. Kitőrt a III. Világháború?

Figyelt kérdés

Ma olvastam, nem tudom miért a magyar Putyini látogatás napján ezt [link] az van benne


Bejelentette, hogy nyiltan hadat üzen a NATO tagállamainak és, hogy fegyveres erőkkel be fog vonulni Ukrajna területére mivel kezelhetetlenné váltak az ottani lázongások, és amit szerinte az Európai Unió és az USA pénzel. Ha ez megvalósul akkor komoly összecsapásokra számíthatunk akár hazánk terület…


Ezt úgy értelmezem, amikor bevonul pl holnap, akkor a NATO is reagál katonailag és ekkor beszélhetünk világháborúról, amely kiszélesedik a világra?

Lehetséges, hogy azét utazott Putyin Bp-re, hogy a barátjával Orbánnal megvitassa magyarország átállását oroszországhoz?


2015. febr. 17. 22:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
94%

Amikor olyan kémműholdak vannak manapság, hogy ülsz az árnyékszéken kezedben kedvenc napilapoddal, s tisztán látszik, hogy a hatodik sor második szavában hiányzik egy ékezet...


Szóval hogyan is osonnak Pityin katonái, hogy azt senki ne vegye észre?

2015. febr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Nézz be a spájzba, szerintem már ott ücsörög pár derék orosz :D:D
2015. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Igazából ez sem jobb [link]


Oroszoknak nincs kémműholduk így tudom, a nato masírozik valahova nem? Nem tudom

2015. febr. 17. 22:53
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

"Oroszoknak nincs kémműholduk így tudom, a nato masírozik valahova nem? Nem tudom"


Hát tényleg nem.

2015. febr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

De én honnan tudjam? Nekem legyen kémműholdam? Ne borítsatok már ki. Azt szeretném tudni, mennyi a realitása a cikkeknek. Mit mondanak a hírek, sajnos nem olvasom, nem nézem őket, azt sem tudom melyik hiteles. Csak PC-s játékokat játszok meg facebokozok.


Az igaz, hogy ha behatol Putyin ukrániába, akkor kitőr valami világháború? vagy ilyesmi?

2015. febr. 17. 23:05
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, pontosan nulla a cikkekben leírtak realitása, ugyanis az általad belinkelt cikkek mind kamu híroldalak, melyeknek egyetlen céljuk, hogy hatásvadász cikkekkel minél nagyobb nézettséget, és ezáltal minél nagyobb reklámbevételt szerezzenek.
2015. febr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Az egészben az a szörnyű, hogy az ilyen embereknek, mint a kérdezőnek is ugyanannyit ér a szavazat, mint a normális, épelméjű, földön járó embernek. De nem csak a szavazati jog a gond, már az is probléma, hogy a neten randalírozhatnak az ilyen rettentően hiszékenyek. Ha trollkodsz, akkor ne vedd figyelembe, amit mondtam.
2015. febr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem én terjesztem a hírt a weboldalakhoz sincs közöm, meg a facebokoldalhoz sem, csak nem vagyok képbe így este a világpolitikával és valaki ezt osztotta meg. Én csak PC-s játékokat játszok meg ilyenek. Köszi amúgy a válaszokat. Valaki más bővebben?
2015. febr. 17. 23:32
 19/28 anonim ***** válasza:
30%
Ti sem vagytok túl okosak, akik válaszolgattok. Kb a harmadik válasz után egyértelmű, hogy megjátssza, hogy hülye.
2015. febr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%

Putyin bácsi azt üzente, elfogyott a regimentje!

Ha mégegyszer azt üzeni, Kukutyinba kéne menni.

Éljem a muszka szabadság, éljen a paraszt!

2015. febr. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!