Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Putyin hadat üzent a NATO...

Putyin hadat üzent a NATO tagállamainak. Kitőrt a III. Világháború?

Figyelt kérdés

Ma olvastam, nem tudom miért a magyar Putyini látogatás napján ezt [link] az van benne


Bejelentette, hogy nyiltan hadat üzen a NATO tagállamainak és, hogy fegyveres erőkkel be fog vonulni Ukrajna területére mivel kezelhetetlenné váltak az ottani lázongások, és amit szerinte az Európai Unió és az USA pénzel. Ha ez megvalósul akkor komoly összecsapásokra számíthatunk akár hazánk terület…


Ezt úgy értelmezem, amikor bevonul pl holnap, akkor a NATO is reagál katonailag és ekkor beszélhetünk világháborúról, amely kiszélesedik a világra?

Lehetséges, hogy azét utazott Putyin Bp-re, hogy a barátjával Orbánnal megvitassa magyarország átállását oroszországhoz?


2015. febr. 17. 22:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az oldalak legalább csak egy kicsit megváltoztathatták volna a szövegeket a Ctrl C+V helyett. Sőt az egyiket még likeonli is kell, ha nem akarok várni arra, hogy megnézzem a "hírt".


Nem tudom mit panaszkodtok, szerintem megbízhatóak :D

2015. febr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Sorsod Borsod válasza:
91%
Kisvárdánál jár az orosz hadsereg.
2015. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
8%
Kédves elvtárs nekem nevem vlagyimir putyin igen én hadat üzentem a nato nak és meg bombázom az országot :P
2015. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
És van olyan opció, hogy ha behatol Putyin Ukrániába tisztogatni, akkor a NATO válaszol és kitür a világháború?
2015. febr. 21. 14:25
 25/28 anonim ***** válasza:
73%
Ha kitört volna akkor már rég adták volna a hírekben,továbbá akkor most nem itt írogatnál hanem egy laktanyában lennél alapkiképzésen vagy egy harckocsin lennél útban az ukrán háborús övezetbe.
2015. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
valami újabb fejlemény?
2015. márc. 3. 18:48
 27/28 anonim ***** válasza:
te magad érzékelsz valami változást a mindennapi életedben? ha nem, akkor nincs fejlemény
2015. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

1. UKRAJNA, nem ukránia..

2. Hány éves vagy "fiam?" Csak mert a 4 éves fiamba több ész szorult mint beléd. Már most tudja mi kamu, mi nem.

3. Néha nézz föl a k*va számítógépből ..

4. Láttál már valaha könyvet/újságot?

2015. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!