Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Putyin hadat üzent a NATO...

Putyin hadat üzent a NATO tagállamainak. Kitőrt a III. Világháború?

Figyelt kérdés

Ma olvastam, nem tudom miért a magyar Putyini látogatás napján ezt [link] az van benne


Bejelentette, hogy nyiltan hadat üzen a NATO tagállamainak és, hogy fegyveres erőkkel be fog vonulni Ukrajna területére mivel kezelhetetlenné váltak az ottani lázongások, és amit szerinte az Európai Unió és az USA pénzel. Ha ez megvalósul akkor komoly összecsapásokra számíthatunk akár hazánk terület…


Ezt úgy értelmezem, amikor bevonul pl holnap, akkor a NATO is reagál katonailag és ekkor beszélhetünk világháborúról, amely kiszélesedik a világra?

Lehetséges, hogy azét utazott Putyin Bp-re, hogy a barátjával Orbánnal megvitassa magyarország átállását oroszországhoz?


2015. febr. 17. 22:28
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Itt is olvastam [link]


[link]


[link]


[link]

2015. febr. 17. 22:30
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült összeszedned az összes hiteltelen,baromsagterjesztő oldalt.
2015. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Putyin hadat üzen a NATO-nak egy NATO tagállam területén, majd lebombáz egy országot, mely nem tagja a NATO-nak. Interesting.
2015. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy baromság-e ? Ezért kérdezem meg, nem gondolod? kárpátalja meg nemzeti info meg híroldalon is vanbenne meg youtube videoban, amit nem is értek.


Azt is olvastam facebookon, hogy már úton vannak a hadseregek, csaknem közlik a hírekben hol járnak, hogy ne tudjanak róla oroszországban, míg nem érnek oda a műveleti területre. Ez igaz lehet?

2015. febr. 17. 22:38
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem üzent.
2015. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hitelesebb forrásokat olvasol?
2015. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
98%

Nem igazán ismered Putyin politikáját.


Putyin egész életében titkosszolgálatnál dolgozott, sohasem ütközne meg frontálisan.Az ő külpolitikája az ijesztgetés, manipuláció, befolyásolás, kémkedés...stb

2015. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Valami facebook üzenetben volt, igazából én nem olvasok semmi híroldalt, azt sem tudom melyik hiteles


lehetséges, hogy már vonulnak katonák, hadseregek országokon át, csak azért nem tudunk semmit a hírekből, mert eltitkolják ? Igazából én TV-t se nézek, ott nem volt szó hadsereg átvonulásokról?

2015. febr. 17. 22:44
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy fiam, elég volt az internet neked mára, menj aludni.
2015. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
55%

NEM KAMU!!


Menj el a legközelebbi honvédségi támaszpontra jelentkezni sorozásra, HÍV A HAZA!

2015. febr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!