Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szóval szarban az ország...

Szóval szarban az ország pénzügyileg, ugye, de akkor kapásból weblapfejlesztésekkel indít a kormány amivel egy talicska pénzt tolnak ki?

Figyelt kérdés

[link]


figyelni fogom az eredményt mint szakember, és igazából előre borítékolom, hogy ugyanúgy szart fogunk kapni, max a külseje szebb lesz meg egységesebb. Ez az egyik legtipikusabb módja a pénzlopásnak. A weblapfejlesztés.


ez volt a legfontosabb? úgy nézki nekik igen.


2010. máj. 31. 12:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%

amúgy az ország egyáltalán nincsen akkora szarban mint mondják, ennek alátámasztására: [link]


Az ország akkor lesz szarban ha a reformok és megszorítások folytatása helyett ilyen sokadrangú kérdésekbe ölik bele az energiájukat az érintettek!

2010. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%
ország már nincs szarban, 1% most a gazdasági növekedés
2010. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
58%
A weblapfejlesztés lófaxba sem kerül. Egyszerűen csak egy embernek lekell ülni és megírni. Elvileg Orbáncsíra a szabadidejében megcsinálhatná és akkor még fizetni sem kell érte senkinek.
2010. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%
Hogy nem kerül semmibe? A választási honlap is 1 milliárdba (1 000 000 000) forintba került (amit aztán fel is törtek szépen). Szóval ez a baromság szerintem bőven ráért volna később is.
2010. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

szakember vagyok, ismerem a normális árakat. 1milliból olyan lapot csinálok ami még ki is elégít orálisan ha kéred. max 2millánál nem lehet több számlásan sem egy ilyen.


természetesen nem olyan drága mint amennyiért meg fogják csinálni. ez a lényeg. mint az útépítés...

2010. máj. 31. 13:04
 6/28 anonim ***** válasza:
77%

mivel gondolom meg spórolnak egy csomótárhelyet, domainnevet, mivel egy egységes szerkezetben csak egyfelékell fizetni a karbantartásért, mivel így remélem végre össze lesznek linkelve az összetartozó, dekülön honlapokon szereplő dolgok (pl pályázati anyagok)

így azt mondom,ez nagyon fontos dolog és spórolnak is vele.

2010. máj. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%

Szóljanak nekem, én megcsinálnám 10 ezer forintért is.


És most elvileg, ha én elvégzem ugyanazt a munkát ilyen kevés összegért, akkor a piac törvényei szerint engem kellene választaniuk, nem az 1 milliárd forintos lehetőséget, mivel velem megspórolnának 999 990 000 Ft-ot.


Valamiért mégsem hallom, hogy nagyon jelentkeznének nálam az ajánlatokkal. Vajon miért van ez, talán a kapitalizmus mégsem úgy van, ahogy azt mondják nekünk? Még ilyet...

2010. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

88-as, csak, hogy tisztán láss.


500.000 -ért olyan szervert veszel ami hosszú évekre istencsászárként fog működni.


a szerver fenntartása havonta maximum 30-40.000 Ft lenne. a legalapabb fenntartás 10-15k-tól kezdődik.


ennyi, ezen nincs mit spórolni. Ha csak egy tárhelyre akarnának költözni, akkor átmásolnának mindent és a domaineket átirányítanák(amiknek a fenntartási költségei 2 évente max 5.000 Ft domainenként) és ennyi.


ehelyett most majd fejlesztettnek lapot valami csókossal párszázezer Ft-ért, és előadják, hogy ez sok-sok milliárdba került.

2010. máj. 31. 13:11
 9/28 anonim ***** válasza:
67%
Ez fog történni, központi serverekre lesz egységesen felpakolva minden. Elég nonszensz dolognak tartom, hogy jelenleg a kormány, az állam honlapjai különböző, több esetben külföldi servereken van. Nincs egy egységes informatikai rendszer, ami a biztonságra is figyel.
2010. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
mellébeszélsz, nem erről volt szó. tipikus.
2010. máj. 31. 13:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!