Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan kérdés, ahol a...

Van itt olyan kérdés, ahol a tagokat a valós válasz érdekel, és nem egymás szapulása és nem a mellé dumalás?

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van bizony, csak az ilyenekre sose jön válasz :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__66163..

2015. febr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudod troll, a politika szerves része a vita.
2015. febr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ok, ahol nincsenek válaszok, ott nincsenek tagok, tehát lehetetlen, hogy kapcsolatokról olvasni lehessen. Elfogadom. Kissé ironikus, de jó válasz.

Ezeken kívül?

2015. febr. 23. 23:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudod, #2 egymás szapulása nem vita.
2015. febr. 23. 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem vita.

Nem tetszik, amit mond és megmondod neki. Erre ő visszatámad és elkezdtek vitatkozni.


Ilyen az élet.

2015. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ceri ***** válasza:

Van itt mindenféle válasz.

Engem pl az általam legjobbnak gondolt, és igaz válasz érdekel. Persze ha úgy gondolom, hogy vki nagy hülyeséget mond, akkor nem mindig türtőztetem magam, de többnyire a rosszindulat irritál, és szólok be. Tévedni, más véleményen lenni lehet -erre való a vita, hogy tisztázzuk a dolgokat- viszont a rosszindulatú, lenéző hsz-ok elkövetőit megvetem. (bár ezt sem kellene, mert nem ér annyit) Igaz, hogy sok kérdés már eleve a provokáció szándékával íródik, de ezt is lehet látni. Sajnos úgy látom, hogy sokan már eleve veszekedni, rombolni járnak ide -talán mert az életben nem nagyon kapnak visszaigazolást a nézeteiket illetően. Ezek érzelmileg sérült emberek, és itt büntetlenül törleszthetnek a világnak. Viszont vannak olyanok is, akik valóban segíteni akarnak, és olyanok is akik csak mondják a magukét. Mellédumálás akkor van, ha kifogynak az érvekből.

2015. febr. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint az a Quora-n valósul meg, ott még nem olvastam ledorongoló, lekezelő, kioktató válaszokat.
2019. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!