Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ciki egy olyan ember...

Miért ciki egy olyan ember aki tiszteli szereti a magyar hagyományokat kultúrát és szereti a hazáját?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, most nem arra gondolok, hogy vonuljunk ki kockakövekkel dobálózni, vagy, hogy a magyar tiszta vér meg a hasonlók, hanem arra, hogy ha valaki kitesz egy magyar zászlót a házára, akkor már megszólják érte, talán meg is verik.

Ha valaki a magyar népzenét szereti a kultúrát történelmet, akkor kiröhögik.

Úgy érzem ha ez így megy tovább, akkor x éven belül eltűnik a magyar kultúra, mintha betiltanák.


2010. febr. 13. 10:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
82%

Jogos a félelmed. Sajnos túl sok a média által agymosott ember. Magyarországon kívül szerintem nincs olyan ország a világon, ahol azért kellene szégyellned magad, mert a többségi társdalom tagja vagy. Ha leírod azt, hogy "magyar vagyok", akkor

1. náci és fajgyűlölő vagy,

2. politikailag inkorrekt vagy,

3. sovininszta disznó vagy.

2010. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
27%

Hát ápod a hagyományokat,de ne zászlót tegyél ki.

Adományozz pénzt néptánccsoportoknak,vagy az adód 1°-át,írasd be a gyereked néptáncra,íjászatra,járj sokat színházba magyar darabokra.

És ami fontos még olvass sokat magyar íróktól,és költőktől.

Ezeket nem helyettesíti a magyar zászló a házadon.

2010. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
ne haragudj, de miért akarod/akarják megmondani valakinek, hogy hogyan ápolhatja a hagyományait?
2010. febr. 13. 10:24
 4/62 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem ciki. Sőt én becsülöm az ilyeneket, hisz valahol mégis csak ez kellene hogy normális legyen. De a magyar kultúra nem fog csak úgy eltűnni. Mindig lesznek akik kutatják, ismerik, és élik.
2010. febr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
40%

Milyen magyar hagyományokra gondolsz konkréte?A dizsnóvágásra,vagy libatömésre?

Én még mindíg fontosabbnak tartom azt,hogy szivesen elovasok egy Mikszáth regényt,mit hogy az IWIW-en egy magyar zászló legyen a bemutatkozóképem.

Közben meg az egyetlen magyar vers amiről hallott az az Anyám tyúkja.

Én a gyermekeimnek az irodalommal szeretném átadni a magyarságtudatot.

Szerintem egy zászló műveltség nélkül csak egy képmutatás.

2010. febr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
szerintem meg nem olvastad el a kérdésem.
2010. febr. 13. 10:40
 7/62 anonim ***** válasza:
85%

Mert hihetetlen sok ember van aki csak mázt látja a mézes madzagon!


Egy erős nemzet tudatú országgal nem lehetne azt megtenni amit velünk.


Gyakorlatilag az egész ország és a társadalom egy dologra van beállítva. Hogy kiszolgáld az Eu t és termeld nekik a hasznot. Gyakorlatilag mindent ők döntenek el, azt hogy mit termeljünk, ami sikeres lehetne " cukor" azt nem lehet. A ők kereskedelmi láncaiban költsd el a pénze, azokra a termékekre amiket ők állíttatnak elő velünk.

Ne kaphass támogatást és ne emelkedjen a minimálbér vagy a jövedelem, hiszen ha nő a jövedelem az a belső gazdaságban egy bizonyos szintig kezelhető, viszont a multikon csapódik le. Na ezt nem akarják!

És most jön a bevándorlás kezelése! A bevándorlókat küldik ide, hiszen 28000ből ők sem tudnak megélni szemben a Londoni 600 font tal amit ott kapnak. Persze ezt nem reklámozzál, de az Ensz táborok már fulba üzemelnek és nemsoká nem lehet őket kerítésen belül tartani.

Az viszont felháborít hogy Anglia mi jogon küldi azokat a bevándorlókat ide akik az ő gyarmataik voltak? Mi közünk hozzájuk? Az a szerencse hogy 28000 ből nem tudnak megélni mint mi, és sokan inkább haza mennek. De mi lesz ha javul a helyzet? Én úgy érzem hogy szívatnak bennünket és ezt addig teszik amíg nem vagyunk egy egységes nemzet és nem állunk ki az érdekeinkért!

2010. febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
62%

Ezért félnek manapság egy bizonyos párttól, mert annak a pártnak ez az elsődleges célja. Ha ez megtörténik nincs több buta és megvezethető ember, aki rájuk szavazna.

Ezt a manapság dúló politikai csatározást az fogja megnyerni, aki újraéleszti a magyarokban a nemzeti öntudatot.

Hogy a kérdésre is válaszoljak.

Nyugodtan őrizd a hagyományokat. Ne foglalkozz a többiekkel. Ha valaki ezért "leköp", az csakis rá nézve lehet sértő.

2010. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim válasza:
80%
Szerintem se gáz önmagában, ha valaki kitesz zászlót, vagy tartja a hagyományokat. De az már túlzás, ha valaki lenéz mindenkit, aki nem tartja. Ha valaki túl szélsőségesen magyar és legszívesebben kiirtaná a világ többi részét. És mivel az ilyenek szoktak főleg kirakni zászlót, ezért aztán ha valaki, aki csak "normális magyarként" rak ki egy zászlót, azt is a szélsőségesekhez sorolják.
2010. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
100%

Idéznék egy sort az egyik kedvenc előadómtól.

"Mindenkiben hol lappang még hazafi jellem

Ezt nem lehet eladni nekem se kellett vennem"

2010. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!