Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szimpatikus neked Vona Gábor?...

Szimpatikus neked Vona Gábor? Miért? Nem szimpatikus neked Vona Gábor? Miért?

Figyelt kérdés
CSAK Vona Gábor szerepel a kérdésben...
2010. febr. 13. 10:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%
Nekem azért nem mert olyan értékrendet képvisel ami nem összeegyeztethető az enyémmel.
2010. febr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Nekem szimpatikus mert kimeri mondani az igazságot és bátran szembeszáll bármivel ami a magyar nemzet ellen irányul.Bátran kimert állni a gárdistákkal amikor a rendőrök megtámadták őket,múltkor amikor felborult egy autó ő odament és segített nekik.Számomra ő az ideális politikus.
2010. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%
Nem,mert nem értek vele egyet,sem azzal,amiket hallottam tőle.Hatalomra törő ő is,mint a többiek.
2010. febr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%
Igazság nem létezik csak valakinek a véleménye. Tehát max a véleményét merheti elmondani(ami szerinte az igazság). Ideális politikus nem létezik, és mivel ő is pártrendszerben és kapitalizmusban gondolkozik, illetve támogatja a jelenlegi kultúrális-, pénzügyi- és értékrendszert ezért nem lehet ideális számomra...
2010. febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%
Nem szimpatikus, mert nem egyezik az értékrendünk, és mert látszik rajta is, meg az egész párton, hogy erőnek erejével tanult meg késsel-villával enni. A nyilatkozataiban rendszeresen zsidózik, és már azzal indít majd a parlamentben, hogy előre megfontolt szándékkal törvényt sért, és gárdista egyenruhában megy majd be. Igen, zavar. Igen, az is zavarna, ha munkásőr ruhát viselne.
2010. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Semleges. Nem ismerem, mint embert. Mint politikust meg csak azt tudnám kritizálni, amit képvisel, de az meg nem az ember, aki szimpatikus vagy sem.
2010. febr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen rendben van, főleg ha összehasonlítom Orbánnal, vagy Mester"szar"házy val, esetleg Bokros Ibolyával!
2010. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
11:12-es, idéznél egyet a zsidózásai közül? Tényleg érdekel! Amúgy milyen törvényt sértene az, hogy bárki bármilyen ruhát visel amin nincsenek önkényuralmi jelképek? Úgy értem egy valódi liberális demokráciában létezhet ilyen törvény??? Ja hogy van akit sért... Tudod engem mennyi minden sért? Akkor most nézzük meg, hogy mi sért több embert és tiltsuk be? Mindig lesz valami ami több embert sért mint valami más, így mindig be lehetne tiltani valamit, míg a végén már semmit nem viselhetnénk... Nem vagyok nagy gárda párti, de ha valaki úgy érzi jól magát akkor viselje, ha már állítólag ez egy szabad ország.
2010. febr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Talán ő lesz az első, tényleg magyar miniszterelnöke Magyarországnak!
2010. febr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Nekem szimpatikus.Fiatal, jóképű,amit mond sem hülyeség, de ezt főleg azok értik, akik nem csak 100 km-es távolságból láttak cigányt... Benne még nem csalódott senki.Esélyt kell adni az új, fiatal politikusoknak is....
2010. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!