Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor egy magyar kiment...

Amikor egy magyar kiment Bécsbe a 80-as években, miket csinált ott, miket vásárolt?

Figyelt kérdés

2015. febr. 26. 10:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
A 23%-os az nem a Nagy Bartos Cs. István? :D
2015. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
93%

Agyadra ment a szocializmus :)


Nekem te ne vetits, pontosan tudom hogy mi hogyan ment akkoriban.

Az apam gyari munkas volt kispofam, o meselte a sztorikat a reszeg melosokrol, en is ismertem nehanyat. Bosszantotta mert o becsuletes volt es nem ivott soha, de azert nem volt idiota mint te hogy tagadja a nyilvanvalot :)


Osztalyidegen? Milyen duma mar ez :)


Egy ostoba venember vagy, aki alomvilagban el.


Csak azert mert szorakoztat a vergodesed: az NSZK kapitalista volt, aztan megis felepitettek az orszagukat egy sokkal nagyobb rombolas utan, raadasul ugy hogy a 60as evek vegere az eletszinvonaluk boven meghaladta a magyart, gazdasagi es technologiai nagyhatalom lettek, es erdekes modon nem az NSZKbol szoktek tomegek a csodalatos Magyarorszagra hanem forditva :)


Mondom meg egyszer: alomvilagban elsz, lehet akkor is abban eltel, es nem voltal hajlando eszrevenni a nyilvanvalot, de mara tuti.

2015. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
5%

1. A legbutább ember az aki figyeli az egyes válaszolóknál feltüntetett százalékot.


2. Aki az NSZK-val példálózik az...


3. Te nem buta vagy 22-es hanem végtelenül aljas. Aki figyelmesen olvassa el mások sorait az könnyedén rájön hogy a másik milyen ember.


Te egy másokon könyörtelenül átgázoló sem istent sem embert nem ismerő"valaki"vagy aki a céljai elérése érdekében minden aljasságra képes.


Nem tévedtem amikor az első hozzászólásomat címeztem hozzád.


Ritka rongy ember vagy....

2015. febr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"Ritka rongy ember vagy...."


Vergodj csak tovabb :)


Nem, nem vagyok az, sem atgazolo, sem mas. A sajat joletemet sajat erombol, becsuletesen, az eszem, a tudasom alapjan teremtettem meg.


Persze a szocializmusban lehuztatok volna a sajat sekelyes szintetekre, es most marhara zavar titeket hogy ez mar nem lehetseges. Ahogy az sem hogy elvegyetek eroszakkal azt ami nekem van es nektek nincs, a szent egyenloseg neveben.


Az irigyseg, a frusztracio beszel beloled, es konkretan a te fajtadtol is hanyok.

2015. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
4%

Részemről befejezettnek nyilvánítom a vitát ugyanis már leminősítettelek-helyretettelek és semmilyen más mondanivalóm nincs. Személyesen természetesen nem hagynám ennyiben(leminősítésnél)a dolgot mert alaposan megvernélek dehát szerencsédre az internet nagy előnye hogy a hozzád hasonló rongy emberek egyenrangúak pl. a férfiakkal.


Tudod ez olyan koma mint amikor a huszonéves csávó szédíti a neten a 13 évest de az életben észre sem venné a kis pisist.


Én is így vagyok veled fiam.


Én az életemet végigdolgoztam és holmi rongy ember próbálja nekem elmagyarázni hogy mi a Kádár-rendszer.


Te takony...


Még annyit hogy élőben úgy vernélek meg mint sokszor a javítóintézetben csináltam hogy a gyereket miközben ütöttem-vertem közben a ruhadarabjait téptem le róla és egészen alsógatyáig. Szánalom volt az egész gyerek sírva alsógatyában kékre-zöldre verve. Nahát azt érdemled te is te...rongy ember.


Tünés!

2015. febr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
91%

"mert alaposan megvernélek"


Hehe :) Azt azert megneznem.


Amugy meg mivel nyilvanvaloan nem vagy tul okos (ez abbol is latszik hogy neten fenyegetozol veressel, holott fogalmad sincs kivel allsz szemben) teljesen magadra vetted amit a rendszerrol irtam.


Voltak reszegen gyarban dulongelo, naplopo melosok? Voltak lopasok a gyarbol? Volt kapun beluli munkanelkuliseg?


Erre felelj igennel vagy nemmel.


Nem mondtam olyat hogy minden melos reszeg volt vagy mindenki lopott volna, vagy mindenki akkoriban csak a labat logatta. De te magadra vetted. Vajon miert?


A nevelointezeti verekedeshez meg csak gratulalni tudok, de a 80as IQd alapjan nem lep meg.

2015. febr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
93%
Mekkora egy nyomorult komcsi ez a 23-as :D Menj szopkodd Kádárpapádat :D Jól kiásták az öreget és elvitték a picsbe. Igazuk volt azoknak akik felírták a sírjára: "Gyilkos és áruló, szent földben nem nyughat". Az összes ÁVH-s szemétláda sírjával, Péter Gábortól kezdve ugyanezt kéne csinálni. Akik embereket nyomorítottak meg a pincebörtönökben, ártatlan papokat szégyenítettek meg, öltek meg, hurcoltak meg. Menj, kérj menedékjogot Észak-Koreába, az lenne csak neked a kánaán, te maradi senki. Szerencsére 30 éve belül kihal a fajtád.
2015. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!