Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Magyar állampolgár vehet...

Vivaldi kérdése:

Magyar állampolgár vehet Romániába gépjárműt? És ha van egy vállalkozása abban az esetben mennyit igényelhet vissza, a vásárolt gépjármű hány %-át

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 17:40
 1/5 anonim válasza:
minek?vehetsz persze,de sok az utannajaras,ha ceged van miert nem veszel helybe?mi azert szeretjuk a daciat mert sok es olcso az alkatresz.hat nem tudom,en azt latom hogy aki jobbat akar az kulfoldrol hoz,te ott vagy akkor miert vennel innen?amit megsporolsz rajta azt rakoltod,szerintem.de te tudod neked miert erne meg
2014. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2014. nov. 23. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy minden szempontból érdemesebb itthon autót venni: biztosítás, súlyadó, minden. Azt sajnos nem tudom, hogy mennyit lehet visszaigényelni...
2014. nov. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne éri meg ott venni. Sok a macera, és nem tudsz visszaigényelni. Mo.-n 27%%-ot tudsz.
2014. nov. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. nov. 24. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!