Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Máv kártérítés...

Mit gondoltok a Máv kártérítési kötelezettségéről? A Zsidók követeléseről? Jogos vagy jogtalan?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nevetségesek!

Ezt ők sem gondolják komolyan, inkább a politikát látom a háttérben, mint még egy szalmaszál!


Jobbikos vagyok, de úgy látom hogy tényleg az itteni " amúgy átlag normális zsidókat" akarják összeugrasztani a jobboldallal.


Milyen jól jönne az MSZP nek ha most meg lenne kapkodva néhány!


MINDEN JOBBIKOST MEGKÉREK,,,, NE ÜLJÜNK FEL!!!!!!!!

2010. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 duhaj ervin ***** válasza:
Csatlakozom! Egyébként jogtalannak tartom. Mehetünk mi svábok is a MÁV-hoz a kitelepítések miatt?
2010. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát zsidók. Mit mondhatnék?

Az afgánok is kérhetnék a lóvét, amiért tönkrezúzzás őket a bérencei.

2010. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor mi, magyarok meg a volt szovjet államokat pereljük majd, amiért tömegesen szállították a "rakoncátlan" meg az ártatlan magyarokat a gulágra!


Nevetséges... Majdnem 100 éve volt. Persze ha a palesztinok akarnának perelni....

2010. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek semmi követelesi joguk nincsen.Szerintem 99% meg sem született akkor.De azon nevettem a legjobban kinomban amikor azt hallottam tavaly,hogy a tulelök unokaik is kapanak a magyar allamtol karteitest,mert a szemelyesegük serült azert,mert gyerekkorukban elmeseltek nekik milyen szörnyüsegeket müveltek a nacik!Ez nem vicc!
2010. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a következőt fogadtam meg: Ha esetleg megnyernék a pert a zsidók, akkor én beperelem a magyar Államfőt, amiért nem perel Trianon miatt.

Mert ha nekik jár kártérítés, akkor nekünk is. Nemrég tudtam meg, hogy azt már '46-ban kimondták, hogy nem vagyunk háborús bűnösök. Sőt azt is olvastam, hogy egy hágai bírónő nyilatkozata szerint a trianoni kártérítés ügyében Magyarországnak 99%-os esélye lenne a győzelemre.

2010. febr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!