Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Népszavazással be lehetne...

Népszavazással be lehetne tiltani egy pártot vagy pártcsoportot?

Figyelt kérdés

pl. a népszavazás azt kérdezné, hogy Ön szeretné megszűntetni a posztkommunista pártokat (pl. mszp-szdsz)

Ez lehetséges lenne?

És mivel demorkatikus is lenne ez a szavazás, az eu és usa sem terrorizálhatna, ha a nép nagyrésze be akarná tiltani ezeket a képződményeket.



2015. márc. 7. 20:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%

Nem.

Minek?

Az a párt győzzön, amit megszavaznak.

2015. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%

Nem.

Másrészt a kutya nem menne el rá....

2015. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%

"pl. a népszavazás azt kérdezné, hogy Ön szeretné megszűntetni a posztkommunista pártokat (pl. mszp-szdsz)"


Ez nagyon vicces annak fényében, hogy az MSZP-SZDSZ sokkal inkább a a szabad piac hívei, mint a valóban posztkommunista Fidesz és Jobbik, akik mindent államosítanának, amihez csak hozzájutnak.

2015. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Helló! Az SZDSZ már lassan fél éve teljesen megszűnt! Mellesleg a legantikommunistább párt volt a rendszerváltáskor! Amúgy meg persze, hogy be lehet tiltani egy pártot, és ehhez népszavazás sem kell, csak akkor készülj fel rá, hogy szépen alapítanak egy új pártot ugyanazokkal a párttagokkal meg infrastruktúrával, és jót röhögnek az olyanokon mint Te!
2015. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Pl. azért mert mondjuk az adott párt vagy pártcsoport hazaáruló! népakarattal egy népszavazás keretében végleg el lehetne kergetni őket méghozzá demokratikus módon, sokszor a választási bukás nem elegendő! pl. most is a 2/3-ad után tovább élősködnek a kommunisták az mszp-ben és a többi baloldlai pártban! ami rémisztő!
2015. márc. 7. 20:46
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
én a hülye kérdéseket szüntetném be népszavazás által... :)
2015. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Igen és gondolom te majd eldöntöd, hogy ki hazaáruló és ki nem az. :)
2015. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Én a kérdezőhöz hasonló fasisztákat tiltanám be.
2015. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%

Nekem van egy ötletem,zárjuk össze a kérdezőt a kommunista kollégával:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__6..


Mi meg fogadnánk, hogy melyik jön ki több törött csonttal :-DDDDDDDD

2015. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ne verekedjenek, csak vitatkozzanak addig, amíg az egyik teljesen megbolondul.
2015. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!