Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jólét és Szabadság Demokrata...

A Jólét és Szabadság Demokrata Közösség a jövőben erősödni fog?

Figyelt kérdés
Én rá szavaztam egy évvel ezelőtt, és a jövőben is rá fogok szavazni. A JESZ nem hasonlít egyik pártra sem, ők rendet akarnak tenni, és nem támogatják a Paksi atomerőművet. Azt tudom hogy a JESZ az az MDF utódja, de máshogy viselkedik mint az MDF. A JESZ nem szereti Bokros Lajost és Dávid Ibolyát. Ha a JESZ megerősödik mint a Jobbik, akkor befog jutni a parlamentbe ?

2015. márc. 11. 06:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Tehát te is egyike vagy 9855-nek? Ugyanis ennyi szavazójuk volt a tavalyi országgyűlési választáson! Ezzel pedig a parlamentbe be nem jutó pártok közt is csak a kilencedikek lettek!

A parlamenti 5% eléréséhez általában (részvételi aránytól függően) 250-300 ezer szavazó kell, ez azt jelenti, hogy a mostaninál 25-26-szor több támogatóra lenne szükségük!

Nem támogatják a paksi bővítést, hogy oda ne rohanjak, ez aztán komoly program, nem mellékesen az LMP sem támogatja, mégsem hoz neki több tízezer új szavazót...

Meg rendet akar, na ez az, amit minden párt megígér, és igazából egyik sem tudja betartani!

Nem szeretik Bokros Lajost, hát nehéz is lenne, ha már egyszer neki ott a MoMa, Dávid Ibolya meg visszavonult az országos politizálástól.

A JESZ weblapjára az utolsó hír 2014. december 15-én került föl! Szerinted mennyire lehet komolyan venni őket?

Nincs épkézláb program, nincs ismert politikus a pártban, ők semmik! Ugyan olyanok, mint a többi minipárt, életképtelen, és gyakorlatilag halott formáció.


" és a jövőben is rá fogok szavazni."


Ha egyáltalán lesz még olyan, hogy jövőben a JESZ számára, ez a párt máris tetszhalott, az EP választáson ott sem voltak, ha el is indul a 2018-as választásokon maximum annyit ér, amennyit tavaly is.

Az FKGP is létezik még, mégsem veszi senki sem komolyan őket 2002-óta. A Munkáspárt meg a rendszerváltás óta szerencsétlenkedik, és próbálkozik-próbálkozik, a kitartásukat elismerem, de mást nem.

2015. márc. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A név orwelli ujbeszél nyelven igazából így hangzik :


Nyomor és Rabság (új világrendes) Diktatúra Párt

2015. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"ők rendet akarnak tenni, és nem támogatják a Paksi atomerőművet"


te aztán nem vagy az a nehezen meggyőzhető

2015. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!