Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mesélnétek nekem a rendszervál...

Mesélnétek nekem a rendszerváltás előtti Magyarországról?

Figyelt kérdés

Milyen volt a munkamorál, hogy működött a gazdaság/társadalom, mit dolgozott az emberek többsége, milyen volt az oktatás a maihoz képest ilyenekre gondolok.


Szomszédunk már kb 20 éve munkanélküli, mégis saját háza van, télen szeméttel tüzel meg ilyenek, látszik is hogy egyre jobban épül le az egész ház, de furcsa hogy egy ilyen ember is fel tudott magának húzni valahogy egy házat. Úgy tudom hogy ez a szocializmus sajátossága volt hogy viszonylag olcsón lehetett építkezni. Ilyen dolgokra lennék kíváncsi hogy ezt hogy engedhette meg magának akkoriban az ország stb.


2015. márc. 11. 13:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szép kis álomvilágot írt le az egyes. Csak nem értem ha minden olyan f@..a volt miért lett vége? Ja és ki felejtetted ebből a világból a besúgókat, spicliket verőembereket. De szép volt tényleg.
2015. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mert felforgatták. Azért lett vége. Kapzsi emberek érdekei miatt lett vége. Nem védem a szocializmust, az nem vezet fejlődéshez.
2015. márc. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!