Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vasárnapi boltzár: még ma is...

Vasárnapi boltzár: még ma is született módosítás. Két nap múlva élesedik a rendszer-meddig akarnak még módósítani? Márc 14.23.59h-ig?

Figyelt kérdés

Ezek tényleg segghülyék vagy valóban politikai öngyilkosságra készülnek?

(Bár úgy lenne-én adok kötelet)


2015. márc. 12. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

ameddig nem lép életbe addig lehet módosítani, sőt utána is, iszen működés közben látszanak meg a kisebb problémák. Miért baj ez ? :D


Gondolom ez a legnagyobb problémád -.-

2015. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ITT kis problema az nincs az egesz egy Nagy egy k. va Nagy problema!!
2015. márc. 12. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Kb. így vannak vele.

De a márc. 15. alapból ünnepnap, tehát a törvény csak 22-én lép életbe.

2015. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

A háttérhatalom csak 2x4 évet ad egy-egy garnitúrának. Ld. korábban mszp 2002-2010, vagy az usa elnökei clinton óta.


Mivel a fidesz másodszor is túlnyerte magát, valamit muszály tenniük, hogy minél több emberrel mrgutáltassák magukat, és tutkó ne szavazzanak rájuk.


Ez a magyarázat a gyurcsányi ámokfutására is 2006-tól.

Itt is hasonlók várhatók még.


Szóval nyugi o.v. már nem lehet 2018-tól (persze ebbe idegileg bele fog bolondulni, de hát ez van).


És igen is manipulálják az embereket,a közhangulatot választások előtt, ami nem más, mint egy színjáték.


Én ezért nem megyek szavazni.

2015. márc. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Még utólag is módosíthatnak. Szoktak is, ha találnak újabb kiskaput, amit nem ők akarnak kihasználni.
2015. márc. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!