Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek "megélne e" egy...

Szerintetek "megélne e" egy földi sugárzású "lakodalmas-mulatós" rádió?

Figyelt kérdés

Hihetelen de igaz:a legnépszerübb müfajanak NINCS nem webes,hanem FÖLDI sugárzásu rádiója!!

Elöször csak kisérletképp egy közösségi szintü ,egy max.egy városnyi lakót elérö rádióra,kedvezö tapasztalatok esetén bövebb,nagyobb rádióra gondoltam.Olyan hozzáértönek a vélményét is keresem,aki technikailg ért az ilyen dolgokhoz.Anyagi fedezet lenne.



#zene #rádió #közösségi rádió szervezése
2015. márc. 13. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A milyen műfajnak nincs? Lehet a potenciális rádióhallgatók körében mégsem a legnépszerűbb.
2015. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem a földi adók többsége elég retek... szinte nincs már hallgatható rádió (no nem mintha mulatósra vágynék)


mindenhol csak pofáznak a semmiről, ha zene van (ami ritkább) az is szar


valami olyasmi kéne mint a rádió 1 volt amíg meg nem szűnt

2015. márc. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hollófernyiges ***** válasza:

[link]

Vagy ez nem fér bele a mulatósba?

2015. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ma már a mulatós zenéből nem lehetne megélni. Nem mulatunk már, inkább sírunk. Egy sírós rádió jobban megélne. Közreadni a lakosság siralmait, na az sokakat érdekelne.:)
2015. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Nem erre gondoltam

A Danko Rádio magyar nóta rádio.

Én a lakodalmas mulatós zenei müfaj földi sugárzásu rádio lehetőségére gondoltam.

2015. márc. 17. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!