Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fotelforradalmárnak lenni divat?

Fotelforradalmárnak lenni divat?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan osztogatnak meg facebook-on is kormányellenes és uszító, lázító posztokat, híreket, meg szidják erősen az anyját a nagyobb politikusoknak, de az ég egy adta világon semmit nem tesznek. (Sőt, még lehet rájuk is szavaznak titokban)


Csak én érzem úgy, hogy ez tipikus magyaros pózer divat?


(pl. nem hiszem, hogy ha a németeknek valami nagyon nem tetszene, akkor így hagynák ezt mint a magyarok)


Gyenge jellemű nép vagyunk?


2015. márc. 15. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy?
2015. márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem. Én a tettek embere vagyok, nem hangember. Nem hőzöngök és nem jártatom a pofám feleslegesen mint egy kiskutya.
2015. márc. 15. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Van egy rakás ismerősöm, akikkel megbeszélem mindig, hogy ezt meg azt fogjuk csinálni és nagyon rajonganak az ötletért egészen addig, amíg el nem jön a nagy nap, hogy meg is tegyük, amit addig terveztünk. Abban a pillanatban megtorpannak és kész, nincs tovább. Lemondanak mindent.

2015. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem vandálok akik "forradalom" címén üzleteket fosztanak ki mint 2006-ban.
2015. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ma csak ilyen "fotel forradalmár" lehet valaki, ameddig ennek nem lesz tömegbázisa!

1848-is egy "kocsmából" indult...

2015. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Csak én érzem úgy, hogy ez tipikus magyaros pózer divat?

Gyenge jellemű nép vagyunk?"


Szaftos kis magyarozás nem maradhatott ki...

Kíváncsian várom mikor teszed hozzá, hogy "moslékzabáló", "genetikusan alattvaló" és így tovább, még a végén Kossuth-díjat is kaphatsz.

Minél nagyobbat rúg valaki a nemzetbe, annál nagyobb ász.


Én a magam részéről szeretem és tisztelem a népemet.

2015. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A magyar nem gyenge jellemű nép.

A Kereszténység tetet az európai népeket gyengévé.

Sajnos amikor áttértetek (mert én nem) erre a vallásra azzal mindenről lemondtatok ami erőszakkal jár. A háborúk idején is ki akartatok maradni a harcból. Illetve itt a menekültprobléma is. A németekben maradt harcos szellem és felgyújtják a menekülteknek felgyújtott helyet, a magyarok pedig nem. Nem mert az rossz dolog, Jézus ellen való, mert ő azt mondta szeressetek mindenkit és segítsenek mindenkinek. :)

2015. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!