Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez az új divat a GYK-n,...

Mi ez az új divat a GYK-n, hogy minden kommunistára rámondják, hogy fiatal vagy gyerek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 16. 00:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Az öreg ávósok és munkásőrök viszonylag ritkán neteznek, ennyi. Kihalófélben lévő állatfaj. Szerencsére.
2014. szept. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fiatal. 52 vagyok.
2014. szept. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Jóindulatból.


A fiatalok még lehetnek naivak, de aki már elmúlt 18 vagy élt a szocializmusban, és ennek ellenére osztja ezeket a nézeteket, az szimplán idióta.

2014. szept. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Itt van például Dennis. Ő 37 éves és anarcho-szindikalista.


https://www.youtube.com/watch?v=EgY49RCnz-4

2014. szept. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Aztán általában kiderül hogy tényleg fiatal. Vagy gyerek.
2014. szept. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez nem új divat. Aki élt a szocializmusban vagy van annyit tudása/élettapasztalata az tudja, hogy a szocializmus életképtelen államforma a kommunizmus meg gyakorlatban elnyomáson alapul.

Ezért feltételezik, hogy az internetezők, akik hisznek a kommunizmusban naiv gyerekek. Mert gondoljunk csak bele, mekkora szívás ha egy felnőtt ilyen hülye?

2014. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Mert gondoljunk csak bele, mekkora szívás ha egy felnőtt ilyen hülye?"


Vagy az elnyomó oldalon állt. Azok persze hogy visszasírják, de alattuk milliók nyögtek.

2014. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Vagy az elnyomó oldalon állt. Azok persze hogy visszasírják, de alattuk milliók nyögtek."


Igaz.

2014. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én 20-on éves vagyok, nemzeti kommunista, de a legtöbb hétköznapi ember, akivel találkozok azt mondta, hogy Kádár alatt jobb volt. Aki nem, az mostanra gyáros, cégtulajdonos, főnök és mások kizsákmányolásából, kínzásából él.
2014. szept. 16. 19:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Bámm! Ez is gyerek.
2014. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!